Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig igényelte a babátok a...

Meddig igényelte a babátok a ringatva altatást? Hogy aludt el utána?

Figyelt kérdés
A fiam 8 hónapos, és mostanában úgy látom, nem kényelmes már neki az elalvás. Hogyan altassam másképp? Mindig sétálás közben, ringatva, vagy fotelban ülve ringatva aludt el. Ti hogy álltatok át?

2013. jan. 15. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hónapos koráig csak kézben aludt el ringatva, sétálgatva. Egyszer csak nem aludt el így, csak gőgicsélt a kezemben betettem a kiságyba és 2 perc múlva aludt. Azóta akármilyen álmos csak a kiságyban alszik el. Próbáld meg betenni a kiságyba és simogasd hátha elalszik.
2013. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 éves koráig ringattam, utánna magam mellé fektettem, simogattam, úgy aludt el.
2013. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hónapos, de még mindig csak kézben hajlandó elaludni!
2013. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én tudatosan csináltam, nem akartam,hogy hozzá szokjon, hát akar a franc egy 10kilós gyereket ringatni.

A fiam kb. 3 hetes koráig volt nagyon bújós, csak úgy aludt el, hogy sétáltunk vele a folyosón. Hát meguntam, majd leszakadt a derekam (3800-al született, majd hízott is szépen), így egyik napról a másikra szépen leraktam az ágyába amikor láttam rajta, hogy álmos. 1 hétig ilyenkor mindig simogattam, paskoltam. HOzzászokott, hogy alvás, ma már csak betakarom, megsimogatom a fejét és kész.


3hónapos.

2013. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányomat 1 éves kora után is még ringatnom kellett, de nagyon nehezen bírtam már fizikailag a súlyát, így megtanítottam az ágyában elaludni, csak a kezét fogtam. Eltartott pár hétig, de sikerült. Először sírt, olyankor a hátát, hasát simogattam, később már csak a kezét kellett fogni. Odaadtam neki a cumisüveget, és könnyen elaludt vele a végén. A fiam más típus, ő csak újszülöttként igényelte, az ágyában alszik el.
2013. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiam 11 hónapos koráig így aludt, aztán altatásnál elkezdett kicsavarodni a kezemből. Egyszer elég lett, mert szinte megtartani se bírtam, attól féltem elejtem. Betettem a kiságyba, valamiért kiszaladtam, mire visszaértem elaludt. Azóta így alszik.
2013. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Nálunk nem igazán igényelte a ringatva altatást,hiába próbáltam, csak feszengett kézben,így sosem ringattuk,ment a kiságyba és elaludt magától. a mai napig így van,9 hónapos.

2013. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam már az elején sem igényelte,hogy a kezemben aludjon el! Letettem,simogattam és elaludt.

13 hónapos, most is így alszik el!

2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam lassan 3 hónapos és szintén így alszik el: sétálva, ringatva. Ráadásul elég rossz alvó, nagyon sokat kell vele jönni-menni. Már 6 kg ő is, nem egyszerű. Ha lerakom, azonnal felriad, egyenlőre nem működik a hátsimogatós módszer. Ja, és a cumira se tudtuk rászoktatni.
2013. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sziporka92 válasza:
Nekem ugyanez a problémám! Ha esetleg kapsz v.mi jó tippet küld el majd légyszíves ,mert Levi egyre nehezebb ,lassan olyan karom lesz mint egy testépítőnek :)
2013. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!