Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba egyszer felall...

Ha egy baba egyszer felall akkor utana mindig allni akar?

Figyelt kérdés
6 hosan allt fel eloszor a lanyom most 7 honapos es mindenhova felcsimpaszkodik aztan meg elengedi magat es egy kezzel kapaszkodik es elkezd csapdoszni.En meg tiszta ideg vagyok h elesik es meguti magat.Tiltsam neki hogy felalljon vagy alljak mogotte es fogjam??

2013. jan. 14. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég fura a kérdés.Miért tiltanád?Örülj,hogy már áll.Ez kb. olyan,mintha téged nem engednének felállni,de te mennél a dolgodra.

Gondolj csak bele mekkora újdonság ez most neki és az a normális ahogyan viselkedik.Te pedig mint szülő vigyázz rá,hogy ne történjen baj.Nem tiltani kell,hanem odafigyelni!

2013. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze igazad van de ugy aggodom h baja esik ha all.
2013. jan. 14. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.Ez ilyen,meg kell szokni. :) Kisfiam 8 hósan elindult önállóan,ne tudd meg én mit rohangálok utána.

De tényleg nem az a megoldás,hogy korlátozod.

2013. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hat egyenlore mas nem marad mint hogy megprobalsz ra vigyazni, ha felall, nehogy megusse magat. Kezd el tanitani, hogyan kell leulni, mutasd meg akar magad is, hogy allasbol letezik leules. Bar nekem a lanyom 8 hosan allt fel, de ket het alatt meg tudtam neki tanitani, hogy le tudjon ulni. Ill. hogy ha elengedte magat, raszoltam, hogy ovatosan, es hogy kapaszkodjon. Nagyon fogekonyak a gyerekek, csak kb. 100-szor kell elismetelni, es mar tudjak is meg ilyen kicsinyen is, de megeri
2013. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszkat!! Hat igen megkell szokni hogy mar ilyen mozgekony!!! Jobban kell figyelni mostmar ra jaj es bele se merek gondolni ha majd jarni fog.Tulsagosan aggodom!!
2013. jan. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!