Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet hogy buta kérdés de az...

Lehet hogy buta kérdés de az újszülött aludhat hálós állókába?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Vettem hálós állókát a picurnak, kérdésem az lenne, hogy napközbe aludhat benne?

Kell alá szivacsot, matracot rakni vagy valamit? Vagy aludhat simán az állókába?

Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsánat ha butaságot kérdeztem. :)



2013. márc. 21. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

A járókára gondolsz? Nem, nem tennék bele újszülöttet!

Ami nekem volt hálós járóka, az nem is volt teljesen vízszintes, ha jól emlékszem. Matrac mindenképp kellene bele, akkor is, ha nem alszik.

2013. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aludhat benne, és nem kell bele matrac sem. Csak a feje alá tegyél egy összehajtogatott pelenkát. Az én gyerekeim is sűrűn elaludtak a járókában.
2013. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok:

[link]

azt hiszem hívják ezt állókának és járókának is... :)

2013. márc. 21. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Sose hallottam ezt a szót, hogy állóka. :D

Persze, aludhat benne, de miért nem akarod, hogy mózesben vagy babaágyban aludjon? Ezt nem értem. :)

2013. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is aludhat benne. Nem tudom, hogy fogsz majd szülni, de mondjuk egy császár után biztos nem leány álom behajolni olyan mélyre a picihez.
2013. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 16 hónap van a 2 gyerek között. A nagyobbik nappal rendszeresen a járókában aludt el, úgy hogy mielőtt megszületett a kicsi (pár héttel előtte), tettünk bele egy matracot, és átszoktattuk oda. A kicsi pedig megkapta a rácsos ágyat.

Szóval alhat, de szerintem kell bele matrac, és valóban kényelmetlen olyan mélyre hajolni. Ideiglenes megoldásnak tudnám elképzelni, pl. nagymamánál 1-2 éjszakára.

2013. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi figyelmetlenül olvastam, azt hittem éjszakára szeretnéd a járókát. Napközben lehet benne, rendszeresen.
2013. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán. Ha túl kemény az alja, tegyél alá egy plédet vagy valamit. Mi amikor anyéméknál vendégeskedtünk 1 hétig ilyenben altattuk, mert mégsem akartuk magunkkal vinni a kiságyat, ilyenük meg volt még régről.
2013. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
simán aludhat benne napközben.az enyém is a járókában alszik,igaz,az fa rácsos,és állítható a magassága.
2013. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én először azt hittem a szó hálós állókád, csak el lett írva. Aztán még mindig nem értettem mi lehet az, gondoltam újabb babacucc, amit nem ismerek és állóká a neve.

De hogy, állóka, járóka helyett.... Hát ezt az életben ki nem találtam volna...

Minden elismerésem annak aki szintén nem ismerte a szót, mégis rájött mi a fenéről is kérdez a kérdező...

2013. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!