Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első séta a babával?!

Első séta a babával?!

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi idősen vittétek el először sétálni a babát? Hová mentetek? Meddig tartott a séta? Utána már minden nap mentettek vagy fokozatosan kell hozzászoktatni?

Előre is köszönöm :-)



2013. márc. 19. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 hónapos lehett és az első sétán úgy 15 percig tartott... aztán naponta 5-10 perccel növeltem az időt.. eleinte a ház körül tettünk pár kört, aztán egyre messzebb.
2013. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10napos volt és 30perce voltunk kint az utcán
2013. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 2 hetes volt és kb 30 perc az első. Előtte már többször volt nyitott ablaknál levegőzés. Ez azért függ az időjárástól is.
2013. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csütörtökön jöttünk haza ( vasárnapról hétfőre született 1:45-kor) és szombaton már sétáltattuk.

Nyári baba volt, az első séta is 2 óráig tartott hajnalban. Utána már nem lehetett kint lenni, mert akkor voltak az afrikai meleg napok. Ténylég 40-42 fok volt.

2013. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, igen, ezért írtam, hogy időjárás függő :) Van egy ismerősöm, aki szombaton jött haza a kórházból és hétfőn már lenn sétált vele. Sokat. Órákat, amíg aludt. Nyár volt, szintén.
2013. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Mindenkinek ment a zöld kéz :-)

2013. márc. 19. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Én októberben szültem, de nagyon jó idő volt, ezért a hazaérkezésünk utáni napon a teraszra kivittem 5 percre majd a következő napon 10....Aztán minden nap kivittem a friss levegőre, sokszor csak ott tudott nyugodtan aludni. Nagyon szeret babakocsizni, ehhez kell persze egy kényelmes kocsi, de most másfél évesen is simán alszik 2-3 órát a friss levegőn :) Jó babázást!
2013. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. márc. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!