Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megőrülök ha a a férjemen...

Isabel25 kérdése:

Megőrülök ha a a férjemen kívül más is akár csak megérinti. Hogyan változtassam meg ezt magamban?

Figyelt kérdés
Márc 9 én szültem viharos gyorsasággal 10 perc alatt. kedden jöttünk haza.pici lakásban élünk egy szoba van.gyermekágyhoz ezért sem kértem külön segítséget, megoldjuk a férjemmel.egész jól bírjuk.persze özönlenek a rokonok.épphogy hazaértünk anyósom már itt volt és kb kivette a kezemből a babám.utána beállítottak apósomék 5 en.totál kiborultam.mondtam is a férjemnek hogy egy hátig látni sem akarok itt senkit! Persze nem így lett.voltak fent az én szüleim is nem zavartak, pedig hihetetlenül jóba vagyok a férjem családjával.rosszul vagyok hogy össze vissza fogdossák a gyerekemet.hogyan csillapítsam ezt magamban?

2013. márc. 17. 21:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,a kérdésem a gyerekre vonatkozik csak nem írtam oda :-)
2013. márc. 17. 21:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan éreztem.Néha szóvá is tettem hogy nem nyúlunk a gyerekhez,nem puszilgatjuk stb.

Egy idő után csillapodni fog ez az érzés ne aggódj.

2013. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a hormonok miatt van, ne aggódj. :) Én is ilyen voltam, anyukámon és a férjemen kívül nem nagyon örültem, ha más is meg akarta fogni...pedig az összes barátnőm itt volt már a 2. héten, és persze mindegyik fogni akarta :) Így utólag visszagondolva vicces is, mert mikor meg már kb. fél éves lett, én voltam az, aki alig vártam, h jöjjön már valaki és foglalkozzon vele egy picit. :)


Sztem nálad is elmúlik ez... Gratula a babához!

2013. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ezt egyáltalán nem kell magadban csillapítanod, mert teljesen igazad van!!! Ez a kisgyermek még nincsen 6 hetes! Te pedig gyermekágyas vagy. Semmi keresnivalójuk nincsen még ott a rokonoknak, főleg ebben az influenzás, taknyos időszakban. Ami valakinél esetleg egy lappangó takony, az egy újszülöttnél nagyon komoly betegség is lehet.

A babádnak csak ti vagytok ketten a pároddal, akik megvédhetitek. Anya vagy, tessék a sarkadra állni és megkérni mindenkit, hogy amíg nem hívjátok őket, ne jöjjenek, mert zavarnak! Intelligens embernek ezt egyáltalán nem kellene magyarázni.

A másik az, hogy egyáltalán nem kell átadnod a babát a másik ember kezébe. 6 hetes kor előtt semmiképen sem.

Komolyan mondom. Szülő vagy! A te felelősséged ez a kis élet. Állj ki érte!

2013. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Küldj el mindenkit nagyon durván határozottan a büdös francba!
2013. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolóval tökéletese egyetértek, ugyanez a véleményem!!!!
2013. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi Anyák! Most felvérteztetek! Nem fogok finomkodni innentől kezdve és a sarkamra állok! Nekem eszembe se jutna még közeli hozzátartozó újszülött babáját se puszilgatni! Főleg nem kivenni az anyja kezéből azzal az ürüggyel hogy a nagyanyja vagyok! Most jó pipa lettem!úgyhogy bármilyen kedvesek is a rokonok el fogom őket hajtani!tyű most mint egy oroszlán úgy érzem magam!
2013. márc. 18. 00:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta hogy bekeményítettél? :)
2013. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma jön az anyós..már előre látom hogyan fog letámadni..kiráz a hideg.de most nem fogom hagyni magunk! :-)
2013. márc. 21. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!