Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, amikormár csak reggel és este szoptattad, a többi étkezése pedig hozzátáplálás volt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért. Erre én is kíváncsi vagyok?! Az enyém 16 hónapos, reggel, délben, este (szilárd ételek evése után) és éjszaka is (csak úgy) 1-2 alkalommal cicizik. Egyszerűen nem alszik vissza cici nélkül. Egyenlőre még bírom és bízom hogy ha jön a jó idő, egyre többet tud kint lenni és jól elfáradni. Akkor talán nem fogja annyira keresni a cicit, hanem a fáradtságtól kidől a normál ételek után is. :-)
2013. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kb 2-3 hete, és akkor volt 9 hónapos.

igazából nagyon szereti, amit főzök neki, és nem is igényli már a cicit napközben.

reggel meg este azért jól jön neki, de volt már olyan este is, hogy rácuppant kb 15 másodpercre, és annyi.

2013. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 hós kora óta csak reggel és este kéri a szopit,elején nehéz volt nekem,mert sok volt a tejem és napközben nagyon fájt,de bármit csináltam,csinálok egyszerűen nappal nem kéri...
2013. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még 19 hósan is 3- szor szopizik (reggel felkel, cici+ 10 perccel később kaja, uzsi rendes kaja, ebéd kaja+ cici, uzsi kaja, vacsi kaja+ cici), de én nem is vagyok elválasztás, kiváltás párti, majd leválasztja ő magát.
2013. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan reggel-este cici/tápszer, a többi étel: gyümölcs, főzelék, tejpép.
2013. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Nekem ilyen nem is volt, mármint nem váltottam ki étkezéseket, hanem igény szerint szoptattam, ha kérte, reggeli vagy ebéd után is. 22 hósan válaszottam el, addig igény szerint szoptattam végig.
2013. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hos. 1 eves korari teljesen leszokott rola magatol! Egyik naprol a masikra szinte nem kerte. Hal' Istennek! haha
2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!!!! :)
2013. ápr. 10. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!