Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki a kicsijével együtt aludt...

Aki a kicsijével együtt aludt (esetleg cicin altatott) mennyi idősen tudta leszoktatni a cicin alvásról? És külön szokatni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 9,5 hónapos, még cicin alszik el. Nem siettetem, látom, hogy szüksége van rá. Szerintem magától fogja elhagyni, mint a napközbeni szopit, egyik napról a másikra.
2013. jún. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kicsi 1 éves volt, a nagy 2.5, egyszerre raktuk ki őket a gyerekszobába. Nem volt műsor, mert együtt mentek.

Nekem cumizott mind a kettő, így nem volt cicin elalvás, csak picike babaként még az elején.

2013. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagy ritkán aludt velünk, a cicin alvásról 1 évesen szokott le magától. A kicsi velünk aludt, őt olyan 10 hónapos kora körül tettem külön, minden gond nélkül ment. Most 14 hónapos, délután már nagyon régen nem cicin alszik el, este pedig változó, egyre ritkábban alszik bele a szopiba. Nála inkább az a stabil, hogy hajnalban nagyon korán kel, és akkor mindig cicin alszik vissza.

Nem erőszakoskodtam egyikkel sem.

2013. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk most olyan idöszak van hogy nem kell ciciznie,magától is elalszik,nem igényli,de ez még változhat.Most 5hónapos.:)
2013. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!