Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák hogyan szoktatatok 1...

Anyukák hogyan szoktatatok 1 eves gyereket hogy az agyaban aludjon el?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 eves es 3 honapos eddig nem volt gond az alvasal meg betegedett es nem akarat a saját agyában el aludni így át hoztuk a hálóba es köztünk meg nyugodott!Most nem akar az agyában meg a tejet sem meg inni hat akkor el aludni, mar mindent próbáltam mesélni simogatni de semmi ordít mit a sakál mikor ki veszem es át viszem a hálóba tejet meg isza es el alszik!Ti milyen praktikákat vetettek be hogy visza szokjon?Ja es miután el alszik visza viszem az agyába es alszik reggelig!

2013. aug. 1. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy, siemröseim gyereke is akkor szokott át közéjük amikor elöször volt beteg, azóta sem tudták vissza szoktatni, de mondjuk már nem is rácsoságyban alszik igy simán átmegy közéjük, igaz anyuka nem bánja annyira mert ö 8!!! éves koráig aludt a szüleivel. De apuka próbálná vissza szoktatni.
2013. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj ne ilyesz mert mar kétségbe vagyok esve:-((eddig olyan jo volt meg itta a tejet az agyában egyedül be fordult es aludt!most meg egy kín míg el alszik!!!
2013. aug. 1. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Csak ugy sikerulhet ha nem inogsz meg a mubalhetol...olyan okosak ezek a kis bekak. Tudja hogy egy sirassal eleri a celjat. A tanacsom az hogy maradj oty vele. Agyazz meg a kisagy melle a foldre. Mond neki hogy anya itt alszik veled. Nekem ez bejott. Bar par napig nehez volt mire rajott hogy sirhat akkor sem jon ki a kisagybol. Nehez idegorlo..de par nap es minden a regi..sztem minden picinel lehetnek idoszakos problemak az altatasnal. 2 es fel eves fiammal sok ilyenen vagyunk tul. Kitartas.
2013. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!