Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam csak ölben alszik el...

Kisfiam csak ölben alszik el vagy csak úgy ha simogatom a fejét még el nem alszik. Hogy lehetne leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
Fél éves kisfiam csak ölben alszik el vagy addig kell simogatni a fejèt még el nem alszik. Sokszor felébred es akkor is az kell hogy simogassuk a fejecskéjét. Nemtudom hogy lehetne erről leszoktatni. Van egy ülőkéje amibe nagyon ritkán elalszik magától ha már nagyon fáradt. De ha a kiságyába berakom amikor mar fáradt egy ideig elvan, játszik aztàn sír amíg oda nem megyek simizni. Elég fárasztó néha. Van valaki hasonló helyzetben? Mikor növi ki ezt?

2013. aug. 6. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónapos és még mindig csak ölben alszik el, nekem ez abszolút nem okoz gondot. Igaz az ő buksiját nem kell simogatni..:)

Szerintem akkor növi ki, amikor már megérti, és meg lehet neki magyarázni, hogy ez neked fárasztó. De az még nem most lesz szerintem.

2013. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fiam 18 hónapos és szintén ölben tejcsivel alszik el. Ha lerakom a kiságyba kézben a cumisüveg akkor nem alszik el, csak ha a kezemben van. De szerintem ez nem baj. Az a jó ha könnyen el tud így aludni, szerintem kár változtatni rajta. fiam így kézben kb 10 perc alatt ki tudja ütni magát. soha nem is próbálkoztam erről leszoktatni.
2013. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén zenész :) a fiam másfél éves.
2013. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi még. Segítség kell neki az elalváshoz.

Lányomnak az első évben nem csak az elalváshoz, hanem az alváshoz is kellettem( kendőben volt, nem lehetett letenni), most 17 hónapos, már csak az elalváshoz kellek.

Meg fog érni, és egyedül is el fog aludni.

2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam hogy ki kell várni még kinövi.. Csak sokszor tényleg fárasztó hogy néha feloráig kell simogatni a fejét hogy elaludjon.
2013. aug. 7. 07:24
 6/7 Zsöff85 ***** válasza:
Hú de fárasztó lehet úristen... K0molyan te minek szültél gyereket???
2017. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Olvasom hogy 15hós babátok így aludt el (nekem most annyi) és szintén karban alszik el.

Mivel rég irtatok (~10éve) érdeklődök hogy végül nálatok hogy alakult? :)


Köszi!

2022. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!