Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mire számíthatok mikor lesz...

Mire számíthatok mikor lesz javulás az éjszakai felébredésekben?

Figyelt kérdés
Anyatejes 10hós kisfiam èbred éjjel átlagban 2-3x, ha szerencsém volt nagy ritkán 1x kelt. Most fogzik is, de érdekelne fogzáson túl mikor várható legkésôbb hogy cicizni már éjjel nem akar?

2013. aug. 21. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Első gyerekem álombaba volt, 6 hetes korától aludt. (19,5 hónapig szoptattam)

MÁsodik lányomnál 20 hónaposan aludta át, amikor elválasztottam végleg.

Harmadik most 14 hónapos, 5-8x ébred. :(

Tervezgetem az elválasztást pár hónap múlva, ő csak éjjel szopizik már, de akkor aztán... :)

2013. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elválasztani nem szeretném, félek hogy törést okoznék vele:-( azt szeretném ha nem éjjel szopizna:-) mondjuk bármikor napközben csak ne éjjel!:-))
2013. aug. 21. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Aha.

Ha megfejtetted a titkot, áruld el nekem is, jó? :D


Egyébként ez nagyon nem kiszámítható. Minden helyzet és gyerek függő. Néha egyik pillanatról a másikra megváltoznak, pedig azt hinnéd, ez vagy az a szokásuk sosem változik meg...


Én pl. 2-3 ébredéssel tökre kiegyeznék. :)

2013. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem okozol törést az elválasztással, de ha úgy érzed, még nincs itt az iddeje, akkor várj vele. Nekem a nagyobbik fiam volt, hogy 8-10-szer is fent volt cicizni (anya kellett neki, nem a tej), és nálunk csak akkor oldódott meg a probléma, amikor elhagytuk (elválasztással) az éjszakai szopit, kb. 14 hónapos volt ekkor.
2013. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Este szopjon leget, és éjjel csak teát kapjon. Néhány nap múlva átalussza majd az éjszakákat. Nem értem, hogy miért lett divat éjjel is etetni a babákat.? Nem ártana utána olvasni, hogy a babáknak meg kell tanulni különbséget tenni az éjjel és a nappal között. Ez nem okoz nekik semmiféle törést! Ahogy nekünk sem okozott semmi ilyent, pedig minket sem etettek éjszaka. Ha eteted, akkor nem fog róla később sem leszokni.
2013. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Utolsó!

Teljesen egyetértek veled...Minek tömni a gyomrát a picinek, Én is teát adok neki ha megébred éjszaka..

A másik, meg most komolyan 1,5 éves korig szoptattok???

Ugye hozzátápláltok???Na ne!Mikor ismeri meg az ízeket a gyerek, ha csak a melleden lóg éjjel-nappal??Én is anyatejet adok a babámnak, de már elkezdtem a hozzátáplálást, hogy ismerje meg az ízeket!

2013. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen idős. Az esti szoptatás előtt jól megtömöm tejpéppel és nem ébred fel éjszaka, mostanság reggel 7-ig bírja. Mikor a foga jött, egyszer felébredt, szopott, aztán ugyanúgy aludt tovább. Próbáld lefekvés előtt jóllakatni, hátha jobban bírja.
2013. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!