Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet a gond? Kislányom...

Mi lehet a gond? Kislányom esti elaltatása az utóbbi napokban, hetekben nagyon megnehezült. Többi lent.

Figyelt kérdés
Korábban míg szopott utána mellettem elaludt. Még utána is egy jó ideig csináltam, hogy magam mellé fektettem és úgy elaltattam (simogattam). Aztán legalább 2 hónapja már vacsi után egyből teszem be az ágyba és hátsimogatás után hamarosan el is aludt. Még utána is szoktam várni a szobájában és csak utána megyek ki. Az utóbbi hetekben néha előfordult, hogy ezen módszer ellenére nem aludt el, de sok esetben megtaláltam az okát, szomjas még, bekakilt, melege van. Ezeket ha megoldottuk utána csak elaludt. De az utóbbi napokban (a fenti dolgok megoldódnak még lefekvés előtt) másfél óráig eltart míg elalszik és megint csak mellettem. Térjek most vissza erre a módszerre? A kislányom 1 éves. Bocsi ha hosszú voltam.
2013. szept. 3. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most éppen nem olyan fáradt mint eddig. Próbáld meg később fektetni. Az is lehet hogy épp egy olyan időszaka van amikor jobban igényli Anyát, a közelségedet, és ezért szeretne inkább a kezedben, vagy melletted fekve, cicizve elaludni.


Nekem mindkét gyerekem cicin aludt el sokáig, a nagy 2 éves elmúlt mire leszokott róla, de még majdnem egy évig mellette kellett lennünk amíg elaludt, a kicsi most lesz másfél és ő stabilan cicin alszik el. Engem ez pl egyáltalán nem zavar.

2013. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zavarni nem zavar, sőt kényelmesebb is ledűlni Vele, mint egy órán keresztül az ágya mellett állni, csak nem tudom, hogy fog így egyszer végre maga elaludni. Olyan nehéz bizonyos dolgokról leszoktatni.
2013. szept. 6. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd elhagyja, ne félj. :)
2013. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!