Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak hogy 5hónapos...

Mit csináljak hogy 5hónapos kislányom ne este 10-11 után aludjon be?

Figyelt kérdés
8kor be alszik 9kor felébred és van mikor csak 11után tudjuk újból be altatni. délután 6tól már nem hagyom hogy aludjon.

2013. szept. 22. 22:09
1 2
 1/12 kíváncsicska ***** válasza:
Kitartást, ez még sokat fog változni jó irányba.Nekem is valahogy így aludt a lányom ebben a korban.
2013. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dél után hogy alszik?? Én még nem fektetném le 8-kor várnék fél 9 -ig.
2013. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor van fürdetés meg vacsi? Van külön szobája?
2013. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nappal túl sokat alszik, vagy kevés neki az a 2 óra ami eltelik a délutáni alvás és az este között.
2013. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
napközben nagyon keveset alszik 2-3 alkalommal 30perceket. 7környkén van fürdetés és utána kaja. de ezt csak péntektől csinálja. lehet be zavar neki a gyógyszer mert kapott a köhögésére.
2013. szept. 22. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Lehet buta vagyok, de miért baj az, hogy akkor alszik el? Mi mindig ilyenek voltunk, mindent este csináltunk, esete mentünk bevásárolni, estére mentünk máshoz, mások estére jöttek hozzánk stb és már annak idején sem tudtam volna elképzelni, hogy este hétkor fürdetés aztán kakukk vége a napnak, le kell rakni a gyereket.


Sokan azzal érvelnek, hogy mert ha majd oviba megy, de az még évek kérdése, akkor meg majd átszokik másra.

2013. szept. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert ha egész nap szinte nem alszik, akkor jó lenne anyukának is piheni egy kicsit este. Én teljesen megértem, nem gép az ember, szüksége lenne pihenésre is.
2013. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol írta, hogy egész nap nem alszik?
2013. szept. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

kedves6-os ha elolvastad volna az előtte lévő válaszomat hogy csak 2-3 alkalommal alszik 30percet estére már mindannyian fáradtak vagyunk. lehet hogy ti éjjeli bagoly vagytok de mi nem vagyunk azok. én annak a híve vagyok hogy ennyi idős babának már legkésőbb 9kor aludnia kellene. főleg mikor beteg. nem beszélve arról hogy látom rajta hogy álmos csak nem akar be aludni.


kedves 7-es köszi hogy kiálltál mellettem

2013. szept. 23. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:

ja az ember nem gép de a baba az az. Hehhh.

A nappali alvásán kell változtatni. Azért alszik 30 perceket, mert ő nem egy kisméretű felnőtt, ergo tök más az alvási ciklusa és az idegrendszere nem eég érett arra, hogy a felszínes szakaszokból újra mélyálomba kerüljön. Szóval légy mellett amikor ébredezik és azonnal altasd vissza. És aludj nappal amikor ő is. Az meg nem megoldás, hogy nem hagyod aludni, attól csak túlpörög és rosszabb lesz-. Vagy lett.

2013. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!