Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak hogy 5hónapos...

Mit csináljak hogy 5hónapos kislányom ne este 10-11 után aludjon be?

Figyelt kérdés
8kor be alszik 9kor felébred és van mikor csak 11után tudjuk újból be altatni. délután 6tól már nem hagyom hogy aludjon.

2013. szept. 22. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7. vagyok. Szívesen kedves Kérdező. Lehet ám (sőt nagy esélye van), hogy a betegség miatt ébred most. Próbáld visszasimogatni, ne beszélj hozzá, hogy tudja, most alvásidő van. Hátha beválik.

Kedves 6-os. Nem, a baba sem gép, de neki még lehet (és kell is) segíteni abban, hogy egy rendszer kialakuljon. Nem erőszakosan, de finoman igen. Mindent azért nem kell egy csecsemőre ráhagyni, utána pedig kérdéseket írogatni, hogy totál összevisszaság uralkodik még 2 évesen is. Én azt nem hiszem, hogy egy 5 hónaposnak, aki nappal alig alszik (bizony írta a Kérdező, csak el kellene olvasni) este 11-kor még fent kellene lennie.

2013. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
én is aludnék vele ha nem kelne fel 30perc után és próbáltam vissza altatni de akkor keservesen el kezd sírni hogy ő nem akar már aludni. én is bízom benne hogy a betegsége miatt van csak ez :)
2013. szept. 24. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!