Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányom egész nap...

3 hetes kislányom egész nap vörös fejjel ordít. Éjjel csak eszik-alszik, de reggel 8-tól este 7-ig megy az ordítás. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Mióta hazahoztuk ez megy. Nem éhes súlya jól fejlődik.
2013. szept. 21. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet hogy már próbáltad, de fektesd a hasára hátha megnyugszik, vagy masszirozd a pocakját, Told a lábait a pocijához lehet hogy fáj neki ezért ordit. Vagy pelenkázd át, az enyém akkor is szokott nyűgös lenni ha csak pisi van a pelusban. Magadra is rakhatod a mellkasodra hátha jót teszel vele. Ha semmi nem használ vidd el orvoshoz. Nekem is 3 hetes a kisfiam
2013. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kösd magadra hordozókendőbe...
2013. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hordozókendőben prímán bealszik és megnyugszik. Akkor semmi baja nem lehet ugye? De ha csak kézben tartom akkor ordít. Csak a kendő jó. Abban van szinte egész nap. Meddig tart ez?
2013. szept. 21. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok megint. Olvasgattam a neten és találtam egy haszonos oldalt, belinkelem neked hátha segit! [link] Rengeteg cikk van rajta, tanácsadás stb. Még az jutott eszembe hogy talán pihenőszékbe is rakhatnád a babádat van olyan ami elektromos és igy nem kellene hordoznod. Hogy meddig tart ez nem tudom sajnos, az én babám meg a másik véglet sosem sir, éjszaka sem, ezért sokszor rosszul alszok mert aggódok hogy nem hallom meg ha felkelt. Csak fekszik az ágyban és nézelődik :)
2013. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van el h.kendoben mert az anyaméhre emlékezteti. Azt olvastam h kb 6 hetes korukig nem is tudják/érzékelik h elváltakaz anyukatol,ez úgymond 4.trimeszter. Ha azt szereti,kosd fel.
2013. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz időszak ez az tény. Valószínűleg azért szereti a kendőt, mert hiányzik a pocak, nekik még nagyon fontos a testi közelség. Ha ez nyugtatja meg, akkor kénytelen vagy hurcolgatni magaddal :)
2013. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a klasszikus kólikás hasfájás. Oka leginkább a túl sok tejcukor ami szervezetébe jut, ezzel küzd most a kis pocakja.
2013. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!