Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Pocakfajos babak anyukai mit...

Pocakfajos babak anyukai mit csinaltok h a baba elaludjon? AnnYira gorcsol h van h 4 orat egy huzamban fent van

Figyelt kérdés
Nagyon rossz latni ahogy szenved. Tornaztatom masszirozom de hosszu orakat fent van. Egy hetes a csoppseg.
2013. szept. 26. 11:56
1 2
 11/15 petera6 ***** válasza:
Az én babámnak az infacol segített. Ma vettünk mi is biogaiat is,h tuti legyen a siker. Kezdd el próbálgatni a szereket. Van homeos is,ha az szimpibb. Egy napja használja az infacolt,és már jobb a helyzet. Vagyis már nem nem fáj a hasa. ő 11 napos.
2013. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia. Szeritem nem lakik jol a babad, en is igy voltam az enyemmel. Az en babam 2 hetes, de mar 1 hetesen kiszopta a 100-120 grammot. Surru szopizasnal mindig ugyanarra a mellre tedd ra, mert hanem nem jut el a zsiros tejig csak a laktozban gazdag elotejet kapja, ami hasfajast okoz.
2013. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Uram Isten 12-es, miért eteted túl azt a szerencsétlent? Kitágul a gyomra. Dupla annyit eszik, mint egy hasonló korú gyerek :( vannak mohó, szopizó babák, akiket túl lehet táplálni.... gondolom a te családodban a kövérség és az evés = szeretet :(
2013. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi végigpróbáltuk majd az összeset, semmi nem segített csak a Colief, viszont az rendensen használva pár nap alatt megoldotta a problémákat. Lett rendesen széklet, pukik, nem volt sírás - én állítom, hogy egy csodaszer!BioGaiát adhatsz mellette is, ha bírod anyagilag (mi is adjuk még mindig, kisebb-negyobb megszakításokkal), az igazából nem a laktóz-gondokra van, ami miatt a babádnak a panaszai valószínűleg vannak. A BioGaia egy jóminőségű probiotikum készítmény (nekünk is hiába ajánlgatták hasfájásra),a Colief meg segít feldolgozni, ill. emészthetővé tenni a babáknak a tejben/tápszerben lévő laktózt, amivel a "kezdetleges" baba poci nem tud mihez kezdeni. Ez orvosolja igazából a gondot, a többi csak a tüneteket enyhíti, ideig-óráig. Talán még a sub simplex segített úgy ahogy, de gyorsan hozzászokik a baba és növelni kell az adagot, kérdés meddig, mert ugye nem tudhatod, mikorra tudja majd megemészteni a baba a laktózt.

Kb. 5 hónapos volt a babám, mikor jóformán egyik napról a másikra elhagytuk (Colief), van is itthon egy felbontatlan Coliefem, azóta semmi bajunk :-). Az adagoláshoz még annyit, hogy kicsit macerás, de akinek tényleg sokat szenved a babája, annak megfizethetetlen, amikor nem sír többet evés után és nem kell a kaki-puki gondok miatt aggódni. Mi úgy tapasztaltuk, hogy a Brendonban a legolcsóbb, sajnos így is horror ára van, egy db Colief kb. egyhetes adag, 4000 Ft. körül van, mi még 4 hónappal ezelőtt - ha jól emlékszem - 3800ért szoktuk venni. Sok sikert, valamelyik biztosan segít majd.

2013. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jobb a helyzet? Ha egy hetesen 70 ml-t evett, az rengeteg! Megterhelte a pociját :( nagyon fájhatott a kis mohónak. Nekem is ez volt a bajom. Mindent adtam neki, mire kiderült, hogy túleszi magát....éjjel egy szopit kihagytam és láss csodát, 3 perc nyekergés után abbahagyta a hisztit és 5 órát aludt :D most már 3 hónapos és 8 órát alszik :)
2013. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!