Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól alussza át az éjszaká...

Mikortól alussza át az éjszakát a baba?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 11 hetesek,és felidegesítettek,hogy éhes marad babó,kevés a tejem,azért kel fel még most is,pedig már nem kéne. Ok,nem mértem mennyit eszik,de rendesen növöget,hízik,kaja után mosolyog (mikor még nem elég neki,ha leveszem sikít).
2013. szept. 5. 02:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
9 honapos kisfiam meg 3x kel ejjel. Babafuggo. Legtobb ismerosomnel meg 1 eves kor utan is kelt a baba ejjel. Persze biztos irnak majd olyanok, akiknek elso naptol atalussza az ejszakat, de en ugy latom az a ritkabb. Szoval meg honapokig felkelhet!
2013. szept. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ma 11honapos a kislanyom és még mindig ébred éjszaka! Gyermek függő nagyobb kislányom 5hetesen végig aludta az éjszakát!
2013. szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Babafüggő. A fiam 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát.
2013. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányom másfél, az ikrek 3 éves koruktól alusszák át az éjszakát. VÉÉÉGREEE! :-)
2013. szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én kisfiam négy és fél hónapos, az elmúlt két éjszaka felkelt fél 2 körül és fent voltunk 3-ig, előtte-utána alszik szépen, megetetem, egy idő után, ha elég kiköpi a cicit, nem kell neki több, hiába kínálom, szóval igen, babafüggő, ha nem ilyen éjszakánk van, akkor általában kétszer kel, éjjel fél egy körül és hajnal négy körül
2013. szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kislányom kb fél éves volt, kisfiam 3 hetes, ikreim 3 hónaposak, amikor este 9-től reggel 6-7-ig átaludták az éjszakát. De a válaszokból is látod, vannak extrémebb példák is. Ha még egyzser mondják, közölogy nem minden gyerek egyforma. Mint ahogy nem egy időben fordulnak meg, kúsznak, másznak, járnak, beszélnek, így az éjszakai alvásra sincs olyan, hogy kell. Pont. :)
2013. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azaz közöld, hogy nem mindegy gyerek egyforma.
2013. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Holnap lesz 11 hetes. 5-5,5 órát alszik egyben, a "kevés a tejed" dologra annyit tudok mondani, hogy enyém 5 és fél óra alvás után iszonyat éhesen kell, úgy habzsol hogy csak na, és nap közben is van, hogy kevesebb mint 3 óránként eszik. Ezért én is állandóan azon aggódtam, hogy kevés a tejem.


Ehhez képest sose küzd a tejért, mert kb ömlik a szájába, a gyerekorvos meg kétszer tette a mérlegre mert nem hitte el, hogy ilyen sokat tud hízni a baba 11 hét alatt... Szóval vannak babák, akiknek gyakrabban van szükségük tejcire... azt mondják (remélem :) ) majd elmúlik, mert ők meg később nem "akarnak" már annyira hízni, csak most az elején.

2013. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A lányom lassan 2 éves, de még mindig általában kétszer ébred, van hogy többször, hogy elalszik egész éjjel nagyon ritka.
2013. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Moni2222 ***** válasza:

Ne hagyd magad riogatni ilyenekkel!

Ha a baba elégedett szopi utàn és hízik rendesen akkor elég a tejed!!

Minden baba màs.

Az enyém 2 hónapos, ő is éjjel 3-4 órànként kel. De hízik is heti 250-260 grammot

2013. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!