Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 honapos kislanyom ejjel 3...

6 honapos kislanyom ejjel 3 orankent felebred es cici nelkul nem hajlando elaludni nem ehes mert csak kettot sziv es mar alszik is, hogyan tudnam leszoktatni errol?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Cumi?
2013. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
cumi
2013. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Én nem szoktatnám le.

Tedd magad mellé, és akkor csak 1 perc az egész.

2013. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Minek kell cumit adni neki? Hiszen 3perc és alszik is. A fiam a mai napig cicimániás, de eszembe nem jutna cumiztatni, szerintem hülyeség.
2013. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
nekem is ezt csinálja-de ha nem éhes,én nem adok neki.-csak összebújunk.-simogatom.nálunk még cumi sincs..
2013. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

miért kéne leszoktatni?

Fel nem fogom,hogy miért csinálnak az emberek maguknak feleslegesen problémákat.

Aludj vele,akkor fel sem kell ébrednetek! Kettőt szív és alszotok tovább.

2013. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szuksege van rad ejjel es kesz ez igy termesztes. A cumi meg majd kiesik a szajabol es azert is rohangalhatsz ugyanugy.
2013. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem ha megszokna hogy velem alszik mert arrol nagyon nehez leszoktatni, a cumi nem kell neki mar probalta igaz nap kozben sem keri inkabb csak jatszik vele, azert szeretnem leszoktatni mert hamar szeretnenk kistestvert neki es amig szopizik nem lehet.
2013. dec. 7. 10:22
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
ha tényleg csak kettőt szív, akkor valóban nem éhes, hanem felébred és a visszaalváshoz kell neki a cicid. Előfordulhat, hogy ha magad mellé veszed, akkor csakhamar rászokhat arra, hogy ha gyakrabban ébred (pl fogzás, bármi) akkor mindig a cici kell, végül te sem fogsz tudni aludni. Persze lehet ez egy átmeneti anyahiányos állapot is, amin meg pont hogy segíthet az összebújás, de szerintem akkor sem feltétlen cici. Simogasd, dajkáld, esetleg itasd meg egy kis vízzel (az már mindjárt nem olyan érdekes mint a cici), a lényeg hogy valahogy rávezetni arra, hogy magától tudjon visszaaludni. Persze én könnyen beszélek, mert ujjszopis a 8 hónaposom, így simán vissza tudja altatni magát nélkülem is :)
2013. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Most 6 hónapos, ilyen korban jobban szükségük van az anyjuk közelségére, más cici-pótlók ezért nem jönnek be neki. Növekedési ugrása van, vagy jön a foga, mindkét esetben sűrűbben felébred egy ideig.
2013. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!