Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposan leszoktatni a...

14 hónaposan leszoktatni a ciciről?

Figyelt kérdés
A fiam még este meg éjszaka 2-szer kell cicizni?Most két napja próbáljuk az estit elhagyni, de az éjszakai kettőt jól lenne valamivel valahogy helyetesíteni, ált azonos időbe kel fel. Nekem már zavaró hogy még cicizik.

2012. szept. 20. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én az átmeneti időszakot úgy oldottam meg, hogy este főztem neki teát. Pici cukor, pici citrom, ezt nagyon szerette, éjjel azt adtam neki, ha felébredt, cicit nem kapott. Ez ment néhány napig, aztán elkezdtem csökkenteni a cukrot és a citromot. Fokozatosan, napokon keresztül mindig kevesebb, mindig kevesebb ízesítéssel. Végül csak a teát kapta, és mikor már csak egyszer ébredt fel éjjel, átálltunk csak vízre. Az esti és a reggeli cici megmaradt. Nem vagyok büszke a módszeremre, de nagyon sokat szenvedtem éjjelente, mert semmi más nem nyugtatta meg, és gondoltam, hogy akármi lesz, ezt ki fogom próbálni... nekem bejött.
2012. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia én 2hete szoktatam le a lányomat ö 17 honapos!Igaz mi nappal szopiztunk már de azt vagy 7-8 szor este már tejet kapott üvegböl erre sikerült hamar át álnunk az volt a baj cicivel tudott csal el aludni:-(
2012. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiamat 15hónaposan szoktattam le a ciciről.2 napig kérte és azóta se.

Az éjszakait úgy oldottam meg,hogy apával aludt nem velem és nem is ébredt fel.Másik szobába mentem és egyszerűen nem ébredt fel.

A nappaliról meg úgy,hogy azt mondtam nem engedi a doktorbácsi.2 napig sokszor kérte de utána megértette.Szteroidot kellett szednem ezért választottam el.Ha nem kellett volna én még hagytam volt legalább 2 éves koráig :)

2012. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!