Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van valami homeopátiás szer...

Van valami homeopátiás szer az éjszakai felkelések ellen?

Figyelt kérdés

éjjel oda kell hogy vegyem magam mellé a babámat-mindig fél4-és 4között "jelentkezik"

nem szeretném hozzánk szoktatni-és ráfeküdni sem.most már nem is etetem,mert észrevettem,hogy nem az éhség miatt kel.hogy tudnám úgy alakitani,hogy átaludja az éjszakát?


2013. dec. 13. 11:41
 1/4 gabszem ***** válasza:
van de nem érnek semmit, legalábbis nálunk nem ért semmit. Chamomilla Vulgaris meg Coffea Tosta, mi ezeket próbáltuk, meg a Sedatif PC-t. De nálatok azért nem olyan vészes a helyzet. Nekem fél éjszakákat fent volt a gyerek vagy óránként kelt. Ha visszaaludt hajnalban tedd vissza za ágyába, adj neki inni.
2013. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi-azért lehet,h beválik nekünk.ha visszateszem felébred-nem akarom a tesót sem állandóan felébreszteni-igy leboritom magam mellé-tudom,h baj lesz később belőle
2013. dec. 13. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4és fél hónapos
2013. dec. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!