Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmó ellen tuti szer?

Koszmó ellen tuti szer?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, mikor megjelent a koszmó a fején szépen olajoztam és lekapartam, tök jól nézett ki, aztán bőrgyógyászhoz kellett mennünk ekcéma miatt, megmutattam a fejét a doktornőnek.Ő felírt rá, egy gyógyszertában kikevert készítményt, amit a fejére kell kenni, majd hajmosáskor lemosni.Namost neki olyan csúnya lett a feje, hogy az egész fejbőre csupa ilyen fehér korpaszerű, nagyon ronda és szerintem viszket is neki.Ezzel lehet valamit kezdeni?mert én azt a kencét nem teszem a fejére többet, amit a dokinő írt.Szerintem attól lett ilyen ronda, már nagyon bánom, h először felkentem:(

2013. márc. 23. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi mosdókenőccsel mossuk a kis fejét és szép tőle,a babasampon kiszárítja és hámlik.Gyógyszertári napraforgó olajat használsz??
2013. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sima babaolajjal kentem korábban...
2013. márc. 23. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi 4 hós koráig küzdöttünk a koszmóval, a BABE samponja vált be, igaz 2500,- ft az egy tubus, de elég kevés kell a hajukra.
2013. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Babe koszmó elleni sampon.
2013. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és ezt a babe sampont drogériában lehet kapni, vagy gyógyszertárban?
2013. márc. 23. 14:58
 6/15 anonim ***** válasza:
mikor olajjal kented neki szép volt?ha igen kend továbbra azzal ha nem az előző amit javasolt biztos jó.
2013. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban és néhány bababoltban kapható a Babe, én is azt ajánlom. Nem olcsó, de csak kis mennyiség kell belőle, nagyon sok ideig elég.
2013. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Babe nekünk több mint egy évig elég volt. És tényleg szépen leszedte a koszmót.
2013. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Szia fodrász anyuka vagyok és ha elfogadsz egy jó tanácsot.


Mi tanuljuk a bőr-haj és egyéb betegségeket, és tanuljuk a gyógyítását is a natúrt és gyógyszerest.

A gyógyszerekkel amit elérnek az annyi hogy ezt a picike testet elkezdik szteroidos krémekkel, fürdetőkkel samponokkal bombázni ami tudjuk milyen jó a májnak de marha gyorsan elmulasztják a (1-2 hét) az ekcémát, de ezt nem tartósan... Ha elhagyjuk a krémet mert már elmúlt a baj akkor szinte 100% hogy vissza is jön a baj... (Azzal együtt okoskodom neked hogy pancser módon én is körbe hordtam a gyerekem mert Úristen mi az és hogy néz ki és szegény gyerekem... 80 ezer ment a bőrére mire a hónalj hajlata is kirepedt már 2 éve...) volt 8000 ért fürdető krémünk 3.4 ezres kérmünk, x ezres samponunk, ecsetelőnk stb...


Amikor egyszer csak észhez tértem kib@sztam mindent nem érdekelt hogy több 10 ezer volt mert látványosan nem használt nálunk tartósan mikor visszajött mindig csak több és nagyobb foltjai voltak...


Kerestem natúr készítményeket és rá is akadtam a [link] oldalra


Kaptam is magam és rögtön rendeltem is 2 szappant és 1 nagy krémet

[link] /extra-szuz-olivaolaj-szappan-levendula-illattal


[link] /finomitatlan-ghanai-shea-vaj


és ha hiszed ha nem a nedvedző sebek 1 hét alatt csak foltok maradtak... 2 hét múlva semmi nem látszott!!!

A szappannal fürdettem és a krémmel állandóan kentem a koszmót is a nyakán az ekcémákat stb... mindent folyamatosan zsírosítottam, hogy mihamarabb gyógyuljon

ha a ruhával letörölte újra kentem...


Most sógornőmék is így jártak nekünk szerencsére másfél éve kb hogy 1 foltunk nem volt de maradtak tartalék szappanjaim adtam neki egyet a shea vajat megfeleztem vele és most már a kisfiúnak (1 hét alatt) eltűnt a foltja és nem kapkod az arcához pedig neki nagyon rossz helyen volt mert a krémet mindig letörölte a füle előtt lent az állkapocs csonton... Most ő is bevásárolt mert látja hogy mennyivel jobb mint más viszont tesóm akinek másfél éves a Fia nem hajlandó leváltani a szteroidokat mert hogy hülyék vagyunk és ez csak a tudatban segít és ha tényleg jó volna akkor az orvos azt ajánlaná nem a gyógyszert... mondom igen, ez teljesen valószínű hogy nem receptet ad (amiből pénze van) hanem elküld natúr kozmetikumért és homeopátiáért...

A kisfiúnak már az arca olyan mint a smirgli mert a krém amikor hat abbahagyják és sokkal csúnyábban jön vissza... A karja reszel a gyereknek és a combjain nincs egy ép centi se... a hajlatokban meg lángol szegény de tesóm nem meggyőzhető mert ez neki csak kidobott pénz...

2013. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és miután elmúltak a gyermekem foltjai még jó két hétig napi 1-2 alkalommal lekentem és a szappant még jó 2-3 hónapig használtam neki.... Azóta lekopogom elmúlt és nem is jött vissza!!!
2013. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!