Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák, mi lehet a gond, ha...

Anyukák, mi lehet a gond, ha 16 hónapos kislányom mostanában (úgy 2 hete) a délutáni alvásából rendszerint 30-40 perc után felébred?

Figyelt kérdés
Eddig olyan nyugodtan végig aludt 1-1,5 órát. Mostanában pedig nem csak, hogy felébred, de olyan ijedt arcot vág és sír, hogy ha nem érek be időben, akkor alig lehet megnyugtatni, annyira sír. Kivel fordult elő ilyen és mit csinált vagy mit csináljak? Én gondoltam már a fogára, szeparációs szorongásra, hasfájásra, hirtelen zajokra stb...már mindent próbáltam, hogy máshogy legyen, de semmi. Ráadásul is éjszaka is jóval nyugtalanabbul alszik és sokszor előfordul ugyanez éjszaka is, csak persze nem fél óra, hanem 2-3 óra múlva! anyukák, ha van bármilyen ötletetek, kérlek osszátok meg velem.

2013. dec. 22. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem alszik már csak 1szer.
2013. dec. 22. 13:58
 2/5 anonim válasza:
erintem agy 16 hónapos kislánynál elegendő a nap egy óra az enyém 13 hónapos és csak 1x alszik ebéd után egy nagyot (1-2 órát, nagyon ritkán 2,5 órát) Szerintem változó korhoz érkeztetek és ezért alszik ilyen rosszul
2013. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
'szerintem' 'egy' bocsi a helyesírásért
2013. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyen végigalussza az éjszakát,de napközben van hogy így ébred ( 2x alszik még : de. 10kor és du. 2-3kor )

Most 15 hós

ÉN a fogára gyanakszom,mert még csak 6 foga van..vagy volt hogy szuszogott és hirtelen felkelt,akkor rémálomra

2013. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom már kb 1 éves kora így van, hogy délután (10 hónapos kortól egyszer alszik) 30-40 perc után felébred, akkor melléfekszem és visszaalszik általában még 30-40 percre, utána kelés... Pont emiatt alszik délutánonként a mi nagy ágyunkon. Azóta 2 éves lesz lassan, azóta is így van, pedig már túl vagyunk a fogzáson...


Este pedig nekünk ilyen akkor volt, amikor járni tanult a lányom, akkor homeós bogyó rendbe rakta a dolgot. (Coffea Tosta, ez a sok élmény miatti alvászavarra jó)

2014. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!