Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mikortól lett könnyebb...

Kinek mikortól lett könnyebb az éjszaka?

Figyelt kérdés

Azok válasza érdekelne elsősorban, akiknek sokáig nem aludta át evés/ek nélkül csecsemője az éjszakát. Mikortól állt be az átalvás nálatok és mitől függött ( fogzás, mozgásfejlődés...ilyenekre gondolok), amennyiben rájöttetek. :)

Egy fáradt anyuka :)



2014. jan. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

9 hónapos koráig szopizott, addig éjszaka is kelt enni. Azután már csak inni.

Most jobb éjszakákon is minimum 2x kel, és inni kér. Rosszabb éjszakákon akár 10x is. Ez nem tudom mitől lehet, talán a foga. 20 hónapos.

2014. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a három elég hamar leszokott az éjszakai evés-ivásról, és elég hamar átaludták az éjszakát, mégis elég ritka az olyan éjszaka, mikor egyikhez sem kell felkelni. Most éppen a legkisebb fogzik. A középső nagyon ijedős, sokszor rosszat is álmodik. A legnagyobb meg ha nem tud elaludni, unatkozik, és mindenfélét kitalál (éhes, szomjas, pisilni kell, mondani szeretne valamit), hogy velünk lehessen.
2014. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves.Még mindig pocsékak az éjszakák.

Sose aludt még át egyet se.Mostanság is ébred úgy 6-7x.

Állandóan cicizik.

Egy hulla fáradt anyuka

2014. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azt nem írtam, hogy amikor 5-6 hónapos koruk körül megint kezdtek többször felkelni enni, akkortól estére tejpépet adtam nekik, és újra átaludták az éjszakát. Aztán 1-1,5 éves koruk körül maguktól leszoktak róla. Szóval nekünk az esti tejpép adás nagyon bevált, akkor is, ha ezért mindig lepontoznak :-)
2014. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos, most zajlik a leválasztás. Már csak egyszer kap egy nap. És azóta (mármint mióta áttértünk az egyszeri szopira) átalussza az éjszakákat... Hihetetlen...
2014. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!