Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor vigyük át a 6 hós...

Mikor vigyük át a 6 hós babánkat a saját szobájába?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Már a születésétzől ott kellene lenni neki.
2014. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Mi akkor vittük át a gyerekeket, amikor már átaludták az éjszakát, és nem voltak kis gyámoltalanok, akik meg se tudnak fordulni.7-8 hónaposak voltak.
2014. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Első..(???)


Amikor úgy érzitek megérett arra, hogy külön legyen.


Elszomorítanak ezek a kérdések, mert én nem bírnám "kirakni" a gyermekem, most 20 hós, de el se tudom képzelni h átmenjen egyedül másik szobába. Kislányom 5 volt mikor saját szobája lett, igaz ez mondjuk előbb is megtörtént volna, ha befejezzük a felújítást, de nem fél évesen..:-/

2014. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk mindhárom gyerekünk születésétől fogva a saját szobájában alszik. Attól még odamegyek hozzájuk, ha sírnak, és megvigasztalom őket. A kérdés az,hogy miért akarod vagy miért nem akarod a saját szobájába vinni.
2014. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

7 hetesen vittük át! Akkor már észrevettük,hogy nem alszik olyan nyugodtan, mert pl. megnyikordult az ágyunk, amikor felkeltünk éjjel pisilni. Zavartuk!

Külön tettük és semmi gond nem volt belőle!

2014. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk elég messze van a gyerek szoba és a mi szobánk igy majd akkor ha már nem kel fel sokszor, nincs kedvem kilómétereket mászkálni éjszakánként. Persze egy kis lakásban ahol egymás hegyén hátán vannak a szobák ott valószinüleg nálunk is rögtön külön szoba lenne, de igy nem.
2014. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3-as! Én nem "kirakni" akarom a fél éves gyerkőcöm, csak megteremteni, majd a saját kis környezetét! 5 évesen, ezt már nem találom teljesen egészségesnek, hogy egy szobába legyünk. Nincs egy lépésnyire a szoba ezért minden esetre, hozzánk került, hogy érezze a közelségünket, meg bármi adódna ott legyünk! A védőnő kb 8 hó és 1 év között tanácsolta, hogy nyugodtan tudjon aludni a pici! :) Csak más tapasztalatait vártam! Ennyi! :)
2014. jan. 22. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:

3as vagyok, mint írtam, nem azért volt velünk 5 évig, mert így akartuk, hanem "muszájból"

Viszont a 20 hónaposomat nem mostanában tervezem külön tenni..:)

2014. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nálunk is hiányzik egy festés, meg ablakra szúnyogháló, egyébként minden adott, de kb 2 hónapon belül szerintem átvisszük, van ott is 2 ágy, úgyh, ha olyan éjszaka van ott is tudok aludni! Minket nem zavar, nem az intimitás megőrzése végett, vagy a tévézés stb., hanem mi nem szeretnénk felébreszteni pl. apuka hajnali ébresztője stb.
2014. jan. 22. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akartok.


A fiunk másfél éves múlt amikor elkészült a második szobánk, addig egy ágyban aludtunk vele. Kb egy fél évig aludt külön, utána éjfél után-hajnalban elkezdett átjárni hozzánk (közben született a hugi). Azóta együtt alszunk mind a négyen (a két gyereknek szélről egy-egy 90-es matrac, nekünk középen egy 180-as, épp tele van vele a szoba :)). Így mindenkinek jobb.

Most újabb nekifutás, mivel jön a harmadik baba, megpróbáljuk a két "nagyot" egy emeletes ágyba áttenni, mert öten azért már nem férnénk el kényelmesen. Remélem, sikerül. Bár a lány még szopik, éjjel is (22 hónapos), nem tudom, menni fog-e. Igazából mindannyian szeretünk így együtt, olyan jó velük ébredni.

2014. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!