Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerinted nem alszik sokat a...

Szerinted nem alszik sokat a kislányom?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éves lesz! Reggel 8:30 kor ébred,de van,hogy már én keltem 8:45kor. Általában 12:15 körül viszem aludni és 14:30 ig alszik(ekkor magától ébred). Este már 19:45 körül megy aludni és alszik reggelig. nem sok ez?
2014. febr. 12. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit aluszékony, de felnőttben is van ilyen, nincs ebben semmi gond. Ha napközben nem kel fekszik dől borul akkor minden rendben :)
2014. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak sokat alvó gyerekek. A fiam 20 hónapos, ő háromnegyed 8-kor kel, de nappal déltől fél 4-ig alszik és este ő is már 8-kor alszik, éjjel nem ébred.
2014. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor kedves 2. ugyanannyit alszanak,mert a Te babád 1 órával korábban ébred ,de délután 1 órával tovább alszik. :) Reggel ne keltsem elöbb? Vagy tudja Ő mennyit kel aludnia?
2014. febr. 12. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, ugyanannyit. Megmondom őszintén, én örülök ennek. Ő kipihent és jókedvű, pont, mint én. A helyedben nem kelteném korábban, amíg nem kell menni bölcsibe/oviba, had aludjon csak.
2014. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az Én kislányom is nagyon kiegyensúlyozott,csak sok helyen olvasom,hogy már 6 meg 7kor ébrednek a babák és este 9ig fennt vannak és ezért merült fel nálam a kérdés.
2014. febr. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!