Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 19 hónapos a kislányom miért...

19 hónapos a kislányom miért nem alszik?

Figyelt kérdés

5 hónapja jár bölcsibe, szereti. Itthoni légkör is jó. Nagyon jó alvókája volt, akkor kelt fel éjszaka, ha bújt ki a foga, vagy beteg volt. De akkor is csak míg megsimogattam a hátát, már aludt is.

Egy pár napja viszont katasztrófa az éjszaka. Elalszik szépen 20 órakor és 23-1 között kezdi a műsort. Sír, nem tudom visszafektetni, ki kell vennem. Ölben visszaalszik, beteszem az ágyba és már áll is fel, ordítva.

Most aludt el 23 órától, de hamarosan felébred.

Mi lehet a gond? Fáradt ő is, meg mi is.



2014. jan. 29. 02:20
1 2
 1/13 Keditke válasza:
Szia! Az én fiam 1 -éves korában kezdte el ,hogy felsirt éjszaka ,elaludt visszaraktam a kiságyba és aba a pillanatba felsirt és nem volt hajlandó aludni benne.Azóta a nagyágyon alszik :-) .Ha én is aludni szeretnék akor melletem alszik .Tudom ,hogy ez nem jó :( .De nekem is mondták hagyjam hadd sirjon és majd elalszik ,sajna nem jött be .Addig sirt amig meg nem hányatta magát :(. Mindenkinek az a jó ha együtt alszunk .Szerintem nálatok is azért kell fel mert hiányzol neki .Napközbe a gyerekekkel el van ,de azért anya meg csak hiányzik neki ,és lehet azért kell fel éjszaka .Felveszed akor megnyugszik biztonságba érzi magát.
2014. jan. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, nálunk is így volt csak nálunk két hét kórház váltotta ezt ki. Az együtt alvás megnyugtatta azóta alszik szépen.
2014. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő is öklendezett, úgy sírt.Kihoztam magunkhoz, de esze ágában sem volt aludni. Hozta a kis könyvecskéjét, és a sötétben lapozgatta. Trécselt mellé, mintha fényes nappal lenne. Remélem, csak átmeneti időszak, mert elég fárasztó :) Nem tudom, honnan van benne ennyi energia.
2014. jan. 29. 10:47
 4/13 anonim ***** válasza:

felébred anyahiányra utánna meg már kimegy az álmosság a szájából!

Már este tegyétek magatok mellé,had érezze magát biztonságban,nagyon pici még és szegénynek bölcsiben kell lenni any a apa nélkül egy idegen helyen,ez sok neki!Hidd el majd el fog múlni de most ti kelletek neki!

2014. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pff..már olyan álmos vagyok mindjárt itt fordulok le a székről szal szájából =szeméből!
2014. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tegnap pont így csináltuk, ahogy írtad, pedig csak most olvastam :)

20 helyett 22kor dőlt ki, így csak 2kor kezdett sírni. Próbáljuk minél tartalmasabban tölteni a délutánt, remélhetőleg egyszer lesz olyan fáradt, hogy itthon is alszik. Most a bölcsiben alszik sokat.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 30. 06:30
 7/13 Keditke válasza:
Mikor felébred akkor inni kér? Mult hétem mikor front volt a fiam is felébredt 3 óra körül (2-3 éjszaka) ,kért kakaot és utánna meg visszaaludt 10 óráig .Talán nálatok is csak pár napig tart. ;) .
2014. jan. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21 hónaposom ezt csinálta most egy hétig,nem tudtam én sem,h mi történt!A férjem szerint frontok vannak,hát nem tudom,de ha ez másnál is van,akkor biztos..
2014. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kér semmit. Csak ölben akar lenni, vagy játszani. Most már látszik rajta napközben is, hogy fáradt, nyűgös, hisztis. Annyira sajnálom, bízom benne, hogy hamar visszaáll a rend.
2014. jan. 30. 20:15
 10/13 Keditke válasza:
Remélem pár nap és megoldodik ;).Bölcsibe mit mondanak ,alszik napközbe normálisan ,meg hogy érzi magát ? Hétvégére kiváncsi leszek ,majd ird meg hogy viselkedik otthon ! Addig is kitarás ;).
2014. jan. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!