Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek sokáig kelt éjjel a...

Akinek sokáig kelt éjjel a babája mikor kezdte magától átaludni az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Írjátok meg azt is cicizett e a baba vagy itatni kellett, vígasztalni. Mikortól lett jobb?

2014. febr. 12. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 11 hónapos koráig nem aludt éjszak kb:8-9 szer is felébredt én is nagyon kivoltam, lebetegedett és a szobájában aludtam a földön kb:4-5 napot amikor felébredt csak annyit mondtam neki h csicsika lerakta a fejét és aludt tovább. Aztán amikor meggyógyult visszaköltöztem a hálószobánkba és érdekes attól kezdve alszik egész éjszaka. Még inni sem kel fel. Előfordul, h a cumi kiesik a szájából felébred nem találja akkor nyüszög akkor szoktam bemenni és odaadom neki a cumit és már alszik is tovább. Kitartást neked szegény! Ez is elmúlik majd én se láttam a végét, de egyszer csak eljött ez is.
2014. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

9-es a válaszod nem hasznos mert a kérdésre válaszoltál!

10-es: az együttalvás nálunk nem jó mert a mozgolódás miatt mindketten még többször ébredünk. Egy szobában alszunk és cici után rögtön visszaalszik ezzel nincs gond hanem az alvás megszakításával. Fáradt vok ha meg kell ébrednem éjjel 3x.

2014. febr. 13. 12:30
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne minősítsd, hanem köszönd meg a válaszokat. A sok válaszból szürd ki, ami neked segítség...

Javaslom rakjátok külön szobába a kicsit, nekünk az vált be. Onnantól nem voltunk annyira "kéznél", és csak egyszer kelt fel. Persze, ha nincs rá lehetőség, akkor nyilván nem fog menni...

2014. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, az ha valaki elmondja hogy a fia 4 éves és 6 hetes korától átalussza az éjszakát, szted mi köze van a kérdésemhez?

Próbáltuk a külön szobát, olyankor az apja van "készenlétben". ilyenkor általában 1x max 2x kel, de akkor is kel.

2014. febr. 16. 20:40
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Azért kel,mert kisbaba,ezzel jár!! Minden anyuka kel a gyerekéhez,szó nélkül! Én is fáradt vagyok! És??? Nagyon gyorsan kinövi,aztán majd az lesz a baj,hogy már nem lesz szüksège az összebújásra!
2014. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

nem a kérdésre válaszoltál. senki nem kérdezte miért kel a kisbaba. javaslom olvasd el újra a kérdést.

igen minden anyuka kel-szerinted. a valóságban sokan feladják és különböző "technikákat" bevetve tanítják meg "aludni".

de én például olyan anyuka vagyok, akiről beszélsz, 16 hónapja kelek hozzá és fogok is még. de nem az érdekelt miért kel, hanem az kinek mikor kezdte átaludni az éjjelt, amolyan tapasztalatcseréről van szó. ha ehhez van valami gondolatod, akkor oszd meg, másképpen offolsz.

2014. febr. 17. 22:40
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha "tapasztalatcserének" szántad,akkor mièrt nem tetszett pl. 9es válasza? Neki az a tapasztalata és megosztotta veled! Rögtön az első vàlaszodból látszik,hogy minek szántad...
2014. febr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

értő olvasás: olvasd el a kérdést újra és a választ hozzá.

Nagy iq bajnok lehetsz.

2014. febr. 18. 20:05
 19/22 anonim ***** válasza:

Te ne tegyél fel szerintem kérdést itt, mert neked senkinek a válasza nem tetszik. Folyamatosan az összes válaszolót kioktatod, veszekszel....


Vedd tudomásul, hogy a babák egyszer-kétszer normális hogy felkelnek...

A külön szobának pedig akkor van értelme, ha senki nem alszik a babával, a baba egyedül van, külön szobában!

2014. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
te sem a kérdésre válaszolsz és még háborogsz. senki nem kiváncsi a külön véleményedre és nem 1-2 ébredésről van szó. olvasd el a kérdést és arra válaszolj, ha te is ilyen helyzetben voltál/vagy.
2014. febr. 19. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!