Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Napi 4-5 óra alvás már 9...

Napi 4-5 óra alvás már 9 hónapja. Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Mire ágyba kerülök az éjfél. A babám 2-3-4szer legalább felkel éjszaka, de ha kifogunk egy fogfájós éjszakát, akkor nem is tudom, talán 3-4 óra alvás ha összejön összesen. Néha egész éjjel óránként kel, egy óra alatt hiába alszom, semmit sem pihenem ki magam.


Az érdekesség az egészben az, hogy egész jól megszoktam már. Fárasztó nagyon, de ha jól alszik a babám, néha akkor is felébredek éjjel már magamtól. Pedig a mostani helyzet össze sem hasonlítható a korábbi 6-8 óra folyamatos alvásommal. Hétvégente néha a párom átveszi a babát és akkor tudok egy kicsit ráaludni, de akkor sem sokat, csak max 1-2 órát. Ennyire megváltozott volna az alvási igényem?


Ti hogy vagytok ezzel?


(Napközben dolgozom, tehát esélyem sincs aludni kicsit.)



2014. febr. 21. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
dolgozol a baba mellett?az úgy nem egyszerű.én is kész vagyok mostanában.ha nem szoptatod,akkor kávézhatsz esetleg,vagy vmi vitamin?
2014. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen dolgozom, sajnos ez van.


Szoptatok meg, de azert napi 1 gyenge kavet megiszom, illetve terhesvitamint szedek meg.

2014. febr. 21. 18:39
 3/3 xStefix ***** válasza:

Én a terhességgel együtt több, mint 2 évig csináltam ezt, nemrég lett jobb a helyzet. Nekem is ráállt a szervezetem, amire számítottam is, de mégis kicsit meglepett. Mondjuk én itthon vagyok, ennyivel egyszerűbb, de két gyerekkel, a nagyobbik pedig SNI-s.

Mi együttalszunk a kicsivel (néha a naggyal is), ez is jócskán beleszámított, hogy alkalmazkodott az alvásom az övéhez.

2014. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!