Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy valakinek a...

Létezik, hogy valakinek a babája 9 hónapos kortól már csak egyszer aludt, alszik napközben? Hogy bírjátok, mikorra esik az alvás, érdekelnének a részletek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne hogyan alszik a babád.Kisfiamnál mindig azt lestük mikor dörzsöli a szemét,és ásítozik,akkor mindig letettem.Aztán Ahogy nagyobb lett(most 15 hós),egyre több ébren töltött óra volt,de úgy emléxem 9 hónaposan még 2szer aludt.Délben 1-1,5 órát,aztán du 5 körül mé egyszer egy órát.
2009. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Este 9 -reggel 8 között van az éjszakai alvás, elég hosszú úgy gondolom. Ezután 11.30-kor tud elaludni mostanában, és már pár napja úgy min. 2 órát alszik, tehát 1/2 - 3/4 14 körül kel. Na ezek után kibír 3-3,5 órát, de egyszerűen este 17-18 óra között csak nyűglődik nem tud elaludni, pedig szerintem egy fél órát szundizhatna, és úgy este is le tudnánk időben rakni. Már azon is gondolkodtam, hogy ha nem akar késő délután aludni este korábban teszem le, de hát a kajálások meg ehhez igazdodtak eddig. Nem tudom mi a helyzet most.
2009. jún. 16. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom még csak 4 hónapos, de már csak egyszer alszik nappal. Éjjel 12 órát egyben, igaz, és ebéd után alszik csak, addig nem, de akkor 3-4 órát.
2009. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom 3 hónapos kor óta egyszer alszik nappal. ( előtte szinte semmit sem aludt egyhuzamban) Most egy éves, de még mindig maradt az egy alvás, igaz egyre rövidebb...
2009. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első hsz vagyok.Szerintme akkor ne erőltesd,ha nem tud elaludni,nem tudsz mit tenni.Én is így hagytam el ezt az utolsó délutáni(17-18 közötti)alukát,hogy letettem mert nyüglődött,de nem ment az alvás.Egyre kevesebbet fog aludni,tovább bírja este is.Szóval lehet hogy most ha kihagyod a délutánit,akkor kicsit előbb fürdess,vacsi,aztán figyeld,mikor álmosodik.Én ettől függetlenül is egyszer próbáltam letenni 7kor,hát 8kor felkelt!!Fent volt egy órát,mint a délutáninál szokott előtte....próbáld 8-ig kihúzni ébren...csak kísérletezni tudsz..:D
2009. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!