Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar aludni este a babám,...

Nem akar aludni este a babám, de miért?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom. Este nem akar elaludni, reggel 8 fele kell, délelőtt vann 20 perces szundi valamikor, aztán délután 3 kor is 1 óra. Utána viszont még éjfélkor ha elalszik. Próbáljuk altatni de nem sikerül.
2013. dec. 22. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nálam ugyanez van. A fiam 8 hónapos, és egyszerűen semmi nem használ nála sem. Kb 2 hónapja hajnal 1 előtt nem hajlandó elaludni, felül, kacag, mászik, kiabál, és a végén, már dörgöli a szemeit, meg nyafog, akkor talán egy óra után elalszik. ő általában 10kor kel fel, volt, hogy felkeltettem korán, fél 6kor, és ebéd utánig nem hagytam aludni, akkor is csak 20 percet, majd délután még egyszer 20 percet, reméltem, hogy ez majd hat. Fürdés után kidőlt, mint a krumpliszsák, de 2 óra múlva, fél 12-kor kezdődött megint a matiné. 2 órán át próbálkoztam, de semmi, 3 után aludt el. Megkérdeztem orvost, védőnőt, mindenki szerint természetes, a mozgásfejlődés miatt nem tudnak aludni, hiszen az elpocsékolt idő, akkor nem lehet játszani, tanulni. meg ugye a fogzás...szóval én már ott tartok, hogy nálunk az éjszaka éjfélkor kezdődik. Elvileg kinövik. Várom már. Nagyon!
2013. dec. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 hónapos és ugyanaz a helyzet. Rájöttem, hogy nem szeret aludni, már nap közben nem engedem neki, hogy aludjon, így legalább éjjel valamennyire alszik (kétszer felkel inni tápszert) de ha nap közben elalszik akár 10 percre akkor hajnali egyig bulizik. Jobban szeret játszani mint aludni ez a legnagyobb baj.
2013. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!