Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol az első gyerkőcnél...

Ahol az első gyerkőcnél nagyon kevés volt a tej és emiatt szopott, majd tápszert kapott, ott a második gyerkőcnél mennyi ideig csináltátok ugyanezt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

nekem kevés volt az elsőnél, és mivel mindenki azt mondta doki , védőnő..stb csak mellre kell tenni ezért csak 4 hósan adtam neki tápot először... mai napig gyötör a bűntudat hogy mért hallgattam másokra... ahelyett hogy adtam volna a neki a tápot! azért így is 9 hónapig szoptattam, és táp kiegészítésként ment mellette...

A másodiknál már nem szaroztam, még szülés előtt beszereztem a tápot! az elején kellett is majd sokkal több tejem lett, hogy hagytam pihenni a melleimet! itt is 9 hónapig - de csak mert külföldre kellett mennem gyerekek nélkül- ezért abbahagytam akkor. Ráadásul arra rájöttem hogy az nem túl jó ha szoptatod majd megméred és kiegészítésknént adod neki a tápot mert sokkal nehezbben emésztik meg és keveredik a kettő ... fájni fog a hasa.. szóval én vagy szoptattam vagy tápot adtam... ha tápot adtam és úgy éreztem hogy 1 óra múlva azért tudnék fejni akkor lefejtem és akkor mikor szopott utána a lefejtet adtam ... így nem keveredett a táp és a tej . nyugisabb volt minden éjszaka is! annyit azért hogy én megszenvedtem eléggé hogy a tej beinduljon: homeos bogyók, teák, napi 4 liter folyadék... már az orromon is tea jött ki... és folyamatos fejés miután ő kiszopizta.

2013. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!