Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha álmában mindig ugyanakkor...

Ha álmában mindig ugyanakkor sír a baba akkor az az éhség jele?

Figyelt kérdés
este 9kor eszik, majd 12kor 3kor sír álmában, majd reggel 6kor felébred. Az éjjeli sírás olyan 10 másodperces max
2014. ápr. 16. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mennyi idős?
2014. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy álmodik valamit, mivel beszélni még nem tud, ezért sír egy kicsit. Nekem olyannak tűnik, mint a felnőttek alvás közbeni beszéde, maga elé motyogása.
2014. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hós
2014. ápr. 16. 08:21
 4/7 A kérdező kommentje:
de mindig ugyanakkor csinálja 3 óránként, ez nem jelent semmit? először én is úgy gondoltam h csak "fantombaba sírás" ahogy tracy írja a suttogo titkaiban. de túl rendszeres a sírás
2014. ápr. 16. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem éhes.Nekem is 2 hónapos koráig egyforma időben sírt éjjel.Megetettem és visszaaludt.Aztán ezt magától kitolta hosszabb időkre és 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát :)
2014. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos szerintem is éhes. Etesd meg, pici még.
2014. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

etetem, lehet a percek nem számítanak, de egyre többet alszik éjjel

2014. ápr. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!