Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » BAbám fél éves, eddig mindig...

BAbám fél éves, eddig mindig cicin aludt be. éjjel többször felkel, csak cicin aludt vissza. Ma elkezdtem külön altatni, nagyon sír. Biztos kell ez?

Figyelt kérdés
Eddig egy ágyban aludtunk, most a sajátjában van. Fél éve nem aludtam ki magam. pár percenként bemegyek, ölel, bújik, menne cicire...tuti jól csinálom?
2014. máj. 21. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fel eves babat en sem kinozmek ezzel, ha nem tud magatol aludni, ha sir, tuti nem hagynam ezt soha. Olvastam is errol, hogy ez nem jo a fejlodesnek, de az anyai osztonom is ugyanezt sugja.

Az elso babamat 20 honapos koraig szoptattam, addig kerte ejjel is a cicit sokszor, atlag 3-4-szer, de voltak ennel durvabb ejjelek is. Ki voltam neha, de tul lehet elni:) Egyutt aludtunk, majd elvalasztasutan siman ment a kulon agyba szoktatas.

Masodik babam 9 honapos, anyatejes, velem alszik, tobbszor ebred ejjel, tobbet, mint a testvere, nehezebb visszaaltatni, most epp elegge ki vagyok faradva, tegnap pl. 3kor tudtam csak lefeludni, mert addig ringatasok, visszaaltatasok, stb. Es persze utana is ciciztetes, de mar simabban ment, par percekre kellett csak ebrednem. Probaltam agyba os szoktatni, de nem megy keserves siras nelkul, ugyhogy most ez van. Tudom, hogy ez egy ilyen idoszak, kesobb jol fog aludni. Tesoja ahogy abbahagyta a szoptatast, szinte nem is ebredt mar ejjel.

2014. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tesoja 2 hónapos korától átaludt az éjszakát a saját ágyában. Bár ő a cicit csak evésre használta. Viszont a nagy miatt reggelente fél 7kor kelek. Muszáj megoldani, hogy tudják aludni, mert már fizikailag nem bírom
2014. máj. 22. 07:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges nálatok olyan megoldás, hogy nappal vigyázzon rá valaki rendszeresen míg te alszol kicsit? Vagy aludj vele egyszerre mikor nappal alszik. Ennyi idős babát külön altatni, pláne sírni hagyni eléggé durva...

Az hogy éjjel a mocorgásodtól ő is felébred az még jó is, a bölcsőhaláltól ez óvja.

2014. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Pár percenként bementem...végül úgy aludt el, hogy simogattam

Persze a hajnali szopi után már maradt az ágyamban...vidáman ébredtünk, picit pihentebb vagyok:)

2014. máj. 22. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!