Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan kezeltétek ha 2 év...

Hogyan kezeltétek ha 2 év körüli kicsitek egyik napról a másikra negyed annyit aludt nappal mint addig? Kevesebb lesz az igénye?

Figyelt kérdés
40 percet aludt 2-2,5 óra helyett. Nem történt amugy semmi szokatlan. Próbáltam vissza tessékelni az ágyba háromszor is de sírás lett a vége és nemalvás.
2014. máj. 29. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor annyit alszik. :)
2014. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
este előbb fektesd le. Ez csak egy alkalom. előfordul az ilyesmi.
2014. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:
Kisfiam is dettó. Szerintem éppen ugrásban van, de lehet, hogy a hirtelen jött meleg ill. az összevissza időjárás is hozzátesz. Most azt próbálom, hogy a megébredéskor (ismét) szopizunk, ma pl. simán visszaaludt, így kijött a teljes alvásidő. De ha ez csak a kivétel lenne, azon se fogok aggódni, akkor úgy lesz, majd megváltozik ez is idővel. Max. kicsit nehezebb lesz nekem, mert ha nem alszik eleget, akkor du. elég hebehurgya. :)
2014. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk is gyakori volt egy ideig,h megébredt 40-45 perc után,én is megpróbáltam visszafektetni,több kevesebb sikerrel,de csak azért,mert még rettenetesen álmos maradt

most 25 hónapos,egy pár hete jobban alszik,úgy látszik ez mindig változgatni fog,hogy miért?ki tudja....

2014. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma már aludt 1,5 óràt de sírva ébredt amit szintén nem szokott. Hát valami biztos van.
2014. máj. 30. 22:02
 6/6 xStefix ***** válasza:
Nálunk most az tűnik működőnek, hogy a korábbi alvásidejében megy el szunyizni (fél 12 körül), nem ebéd után, és úgy igyekszem letenni, hogy lehetőleg csend legyen körülötte. Főleg 45-60 perc körül necces, mert akkor van az éberebb alvásban, de néha összejön, hogy átalussza. Máskor meg nem. Na akkor megyünk ki délután sokat meg már délelőtt is, hogy fáradjon csak el. :)
2014. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!