Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehet a ringatásos (...

Csitta82 kérdése:

Hogyan lehet a ringatásos ( kézben, babakocsiban. Stb) altatásrol átszoktatni egy 4 honapos csecsemőt az önálló alvásra?

Figyelt kérdés
Ne azok irjanak akik azt mondják, hogy" szokd meg, majd kinövi". Elsösorban azok írjanak akik megprobálkoztak az átszoktatással és elértek valamilyen eredményt!
2014. jún. 17. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,

Ahogy utannam irtak, elajartam altatni ölbe de üvöltött, igy leraktam es hopp elaludt! Aztan masnap is es harmadnap mar nem is ringattam!

Ki kell varni ezt! 1 eves kor elött tuti eljön!

2014. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Adamo hintát vettem én is a másodiknak,aki hamarosan érkezik,mivel az elsőt nekünk is ringatni kellett! Amikor már nem bírta a derekunk,mi kókuszpólyára tettük(van tartása),leültünk az ágy szélére,és a combra téve mozgattuk kicsit. Fontos hogy ne néz rá,mert érzi tudja,és addig nem alszik. Egyébként ennek meg volt az az előnye hogy amikor betettük az ágyba,nem érezte annyira,mert a polya alól ki tudom húzni a kezem. Volt hogy akkor ébredt meg kézben ringatás után,amikor le akartam tenni. Remélem segítettem! :-D
2014. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Siasztok! Siker élmény: A baba mellé feküdve, magam felé forditva elalszik a kicsi. Egy kicsit ringatom a popoját és már alszik is :)
2014. jún. 26. 15:00
 14/15 anonim ***** válasza:
De jó! :) Kipróbálom, most új erőt kaptam ettől. :D
2014. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vendégségben felborul a napirendje, idegen hely....ott főleg joggal várja el a ringatást. Félhet szegényke. Mindig azon csodálkozom, hogy vannak a csecsemőknek csecsemő szokásaik (félnek még, szeretik a testmeleget, igénylik anyát szinte 24 órában) ....erről miért kell leszoktatni őket? Az első 2 év nehéz, de, ha ezt szeretettel, hangsúlyozom SZERETETTEL (ringatás, éjjeli szopi, cipelés igény szerint) végigcsinálja anya, egy kiegyensúlyozott tinit kap, egy olyan felnőttet, aki szereti őt és úgy megbecsüli, mint az anya annak idején őt. / nekem tini a nagyobbik....bevált/
2014. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!