Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hetes babát nem késő...

10 hetes babát nem késő átszoktatni az ágyába?

Figyelt kérdés
Nappal már csak a kezemben alszik, de folyton felébred, szerintem nem kényelmes neki, nem tudom. Szeretném átszoktatni az ágyába. A mi ágyunk mellett van az ágya, mellé fekszem és simogatom a hátát, nem akarom, hogy azt érezze, h ott hagytam. Azt hiszem én is sírok majd vele....bár próbálom acélozni magam, hogy neki jobb lesz majd hosszútávon. Meddig hagyjam sírni? Tapasztalatok?
2014. márc. 3. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?:D A kérdésedre: fog majd keseregni, ez tuti, de tényleg az ő érdeke.
2014. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem késő. Mi 6 hónaposan szoktattuk át :) 2-3 napig volt sírás (nem minden alvásnál), nálunk a férjem vállalta az első hétvégét, ő jobban bírja ha sír a gyerek, én az első próbálkozásnál feladtam mindig és ment minden a régi rend szerint. Ő hamar átszoktatta, tényleg sokkal jobb volt utána, valahogy oldjátok meg a beszoktatást, sokat könnyít rajtad is, és a baba is jobban alszik.
2014. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

itt az oldalon sokaknak az a véleménye, hogy 10 évesen se késö átszokatni a gyereket a saját ágyába, és azzal védekeznek, hogy nem onnan fog férjhez menni (illetve megnösülni) a gyerek :D na hát sok a marha.

nem, nem késö! és nehogy már attol sirj, hogy a gyerek és közted lesz az ágy rácsa :D

2014. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én kézben/cicin altatom,utána beteszem a kiságyba,vagy ha látom,h ez nem megy,magamra kötöm kendőben,én is tudom csinálni a dolgom,ő is jól alszik..

Éjjel hogyan altatod?egyébként azt mondják,h kb. 20perc mire mély álomba merülnek,ilyenkor nyugodt lesz a légzésük,elernyednek a végtagok...olyankor próbáld letenni,vagy nálunk még az is bevált,h 2oldalról támasztottam meg,olyan dolgokkal,amin az én illatom volt...a hátához szopipárnát,a hasához meg hordozókendőt tettem,így kb. olyan érzése lehetett,mintha körülölelném..

2014. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sohasem késő :)
2014. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miert fontos, h hany eves vagyok! Egyebkent 33, de ez az elso babam, es sajnos az egyetemen nincs babamodszertan:-D

Probalkoztam a kendovel, nem szereti. Eddig ringattam de folyton felebref mielott meg mely alomba merulne. Ezert dontottem el, h beszoktatom, talan jobban alszik majd.

Mostalszik eppen, 9 percet sirt es mar fel oraja alszik!!! Es nem sirtam:-D

2014. márc. 3. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi egymás mellett aludtunk 2 hónapig, aztán saját ágyba került. Simán viselte. Akkor is takaróval altattam, előre ráfektettem, két oldalról betakartam, bebugyoláltam, de nem szorosan, csak hogy melegben legyen. Így cicire tettem, ott megnyugodott, és félálomba került. Letettem és sírás nélkül elaludt. 4 hónapos, most is így alszik. Teljesen jól bevált. Néha 2-3 órákat is alszik napközben így.
2014. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a felalomba kerules nem jott be, ahogy lerakom kipattan a szeme. Takarot is probaltuk:-( Ezert gondoltam, h mas megoldas nincs sajna.
2014. márc. 3. 09:50
 9/9 lyna82 ***** válasza:
Szia babakocsiba próbáltad?Az én kisfiam sokáig nem volt hajlandó az ágyában aludni,ahogy leraktam ordított.Kb 10 hetes volt,mikor fokozatosan átszoktattam a babakocsiba,majd az ágyába.Most 15 hetes,a kocsiba alszik el,utána átrakom az ágyába és szépen alszik.
2014. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!