Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csinálok rosszul?

Csőrike111 kérdése:

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Kisfiam mingyárt 19hónapos és hiába próbálom rá szoktatni hogy napközben aludjon egy hosszabat nem sikerül. Fel kel reggel 7-8 körül és 12-13kor teszem le aludni.1órát alszik max. Aztán késő délután megint alszik olyan 5-6 körül de akkor alig lehet felébreszteni, pedig leviszem futkározni hogy fáradjon és este 10kor teszem ágyba. Éjjel meg kukorékol óránként.
2014. jún. 23. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt az esti 5-6 közötti alvást nem tudod elhagyni vhogy? Akkor èjjel is aludna...az èn fiaim 1től alszanak 3-fèl4ig,este 8kor fürdès reggel 6 fèl7-7 körül kelnek
2014. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is próbáld elhagyni a második alvást és talán így az első (12-13órai) is tovább tart. nem baj, ha később fárad ki. az enyém pl 2 körül dől ki és utána alszik 2,5-3 órát, majd este 9-reggel6-fél7-ig.
2014. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám később letenni őt nappal, mondjuk 14 órakor, és utána már estig nem altatnám!

Szerintem ilyenkor már sok a nappali kétszeri alvás.

2014. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hiába teszem le 14kor,mert tegnap pont ezt csinaltam nem alszik egy óránál többet hiába húzom el az időt.
2014. jún. 24. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell 2ig elhúzni az időt rakd le egykor ahogy szoktad csak az estit hagyd ki...nem tudom mikor van fürdetés vagy h zajlik az 3ste, nálunk 8kor van fürdés,ha pl látnám h 7 kor már hulla fáradt akkor fürdés alvás, aztán 2-3 nap alatt helyre áll, hidd el h érezni fogja h aludni kell de ez a délutáni alvás tényleg nem kell probáld meg h kimentek sétálni mindenfélével lefoglalni...vhol azt olvastam h pl ha 3kor kell a gyerek akkor 8nál előbb nem érdemes letenni min 5 órának el kell telni a következő alvásig, és nálunk ez be vált éjjel rengetegszer keltek mert tul korán akartam le tenni őket...kitartás...első voltam
2014. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem akarod vagy nem tudod elhúzni a déli alvást, akkor is hagyd ki a délutánit!

Próba szerencse.

2014. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!