Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Keveset eszik- lassan gyarapsz...

Keveset eszik- lassan gyarapszik. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Kislányom kedden volt 6 hetes. 3515- tel született, 3270g volt, amikor hazajöttünk. Mosst olyan 4100 körül lehet. Szinte sosem eszi meg a napi150x testsúlykilogrammnyi adagot. Tejem lenne, mert amikor abbahagyja a szopást, és megnyomom a mellem, szana-szét spriccel... Eszik80-90 grammot egy étkezésre, és köszöni szépen. Pisi minden pelusba van- hol több, hol kevesebb. Viszonylag jól alszik, keveset sír. Egy nap 6 szor eszik. Törődjek bele, hogy ilyen kis étkű, és hogy ilyen kis vékonyka( ami nem jellemző a családunkra...)?
2014. jún. 6. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom, 14 hetes, 3260-al született, 2940-el hoztam haza. Most 4900 gramm. Ugyhogy elég vékonyka. Most 14 hetesen eszik 100-akat, napi hétszer. Mégis azt mondta mindenki, hogy teljesen rendben van. A felnőttek között sokféle testalkat van, vékonyabb, testesebb. Szerintem nincs gond. Amíg hízik havi 300 - 400 grammokat, van elég pisi, éjjel alszik, addig biztos hogy nincs gond. Nekünk is azt mondták ő ilyen vékony alkat. Nem tudom mondjuk hogyan, mert sem én sem az apja nem ilyen...
2014. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eszik keveset és a súlya is teljesen normális.
2014. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális súlxa van. Fiam 3200al született. 3100al hoztam haza. 3 hónaposan volt 4kg.
2014. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igy tökéletes... nem kis sulyu.nemirtad milyen hosszu gondolom hossza miatt tünik vékonynak. Kislanyom 3570el született 3390el jöttünk haza most 11hetes 4400g és 80-120 miliket eszik 7szer.
2014. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
58 cm- vel született
2014. jún. 10. 05:18
 6/6 anonim ***** válasza:
na hát akkor ne csodálkozz, szép hosszu baba! grat! az én kislanyom most annyi 11 hetesen, tegnap mértem 4520g. szovalnyugi,ő hosszu testalkatu most kezd kerekedni, első honapban szinte csak hosszra nőtt. 6cm és 40 dkgot. most masodik honapban 2 cm és 60dkgot. A te babád meg pláne hosszu baba,ezért tünik ugy mintha nem hizna eleget. De nyugi, nem a széleszámit hannem hogy egészségesen fejlődik minden irányba.
2014. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!