Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lányom 25 hónapos, november...

Lányom 25 hónapos, november végén jön a tesó. Hogy szoktassam át a nagyágyra?

Figyelt kérdés
Eddig magától aludt el, beleraktam a kiságyba, mellette van 2 alvótársa, kezébe kb 1 dl málnás víz cumisüvegben, este plusz tápszer, ajtót rácsuktam, és délután alszik 2 órahosszát, este 12 órát. Mivel jön a tesó, át kellene szoktatnom a "nagyágyra". A kiságyból nem lehet kiszedni rácsot. Van valaki, aki ugyanígy altatta a gyerekét? Hogy tértetek át a nagyágyra? Köszi
2014. júl. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

mondd neki, hogy a nagylányok nagyágyban alszanak. a kiságy a pici babáknak való. lehet lesz egy két kellemetlen éjjel mert szokatlan lesz neki, de meg szokja


vagy. eleinte altasd ott délután, majd térjetek át az éjszakákra is

2014. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy gyerekággyá alakígható kiságyat a nagynak.

Így meg aludnál a kis agyban, s ha megérik a nagyágyra, csak átalakítjátok. 6-7 éves korig bőven jó, majd a tesónak is jó lesz mint gyerek ágy!

2014. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MI együtt szereltük össze vele az új ágyat, de este még bekéredzkedett a kiságyba. De azt azért ne mondjátok neki, hogy a kiságy kell a tesónak, nehogy azt higgye, hogy elvette tőle az ágyát. Én megkérdezném a védőnőt.
2014. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Tegnap délben az ágyra fektettem, mondtam neki, hogy ne másszon le róla. Erre felmászott a mellette levő pelenkázóra és felkapcsolta a villanyt. A hideg vert ki mikor megláttam hogy ég a villany. Utána mondtam neki hogy ezt sem szabad, visszafektettem az ágyra, és a szokásos 2 óra helyett aludt az ágyban 1 órát. De este a kiságyban akart aludni, sőt ma délben is. Egyébként nem irígy a picibabára, nagyon várja. De úgy döntöttem, hogy rábízom ezt a kérdést. Köszönöm mindenkinek!
2014. júl. 22. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!