Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja nagyon nyugtalan az 1...

2 napja nagyon nyugtalan az 1 hónapos babám. Nem alszik egyhuzamban többet 1 óránál, nyugtalanul alszik, jár mindene, sokkal sírósabb.2 napja adok neki Biogaia-t, lehet az zavarta meg? Már teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés
Előtte 2-3 órákat tudott aludni, főleg éjszaka.

2012. nov. 5. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is egy hónapos a Fiam. Mi pár hete jártunk így. Elöszőr azt hittem az időjárás (front stb.) és biztos az is, hiszen megérzik Ők is. Aztán rájöttem, hogy száraz a levegő a szobájába és sokszor szomjas emiatt, ergo felébred. Nálunk is óránként fent volt, bezzeg nappal 4 órát aludt :)

Aztán vettem párásítót. Akkor jobb lett, de még mindig nyugtalan volt. Mire rájöttem, hogy tévhitek ide vagy oda, hason kell altatnom , mert Ő úgy szeret a legjobban. És láss csodát, lerakom és 4 órát alszik egyben. 2x kel fel éjjel.


Lehet, hogy ilyesmit kéne neked is megpróbálni! Ne aggódj, rájössz!

2012. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a biogaia nem zavarhatta meg, mi is használtuk.

Viszont annyi mindentől lehet ez, hoyg lehetetlen megmondani innen, mi a baj. Ötlet:

1.büfizett-e rendesen kaja után, vagy bealudt a kajálásba és bent maradt a büfi. Az biztosan felébreszti,mert elindul a hasában a buborék és feszíti. Légy kitartó a büfiztetésben, még ha alszik is közben, mert a legtöbb hasfájás onnan ered. nálunk legalábbis. én még kaja közben is megálltam büfizni egy idő után.

2. evett eleget előzőleg?

3.nincs melege?

4. egyébként meg frontérzékenyek a babák, és most azt hiszem 3 fronthatás is volt.

Kitartás! ÉS azért véletlenül se érezd rosszul magad mer nem tudod mért sír! Idővel kitanulod a nyelvét!..:)

2012. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekünk is ezt csinálta a lányunk,hogy állandóan felébredt.Azt hittük fáj a hasa.Espumisan cseppet kapott,óriási szenvedések.Kapott új tápszert és megpróbáltuk a hagyjuk sírni altatást,mert ő is 20percenként felébredt meg nem aludt 10-12órákat.Tegnap volt 1 hónapos.Eddig altattuk órákon át,fej simi stb,de felkelt.Nah most így,hogy hagyjuk sirni és nem mindig kivesszük ha pityereg,mint eddig,agy elalszik és alszik 4órákat és éjjel pedig már kihagy egy étkezést és alszik este 7-8tól reggel 3-fél4ig.Hason altatod,nem fog járni mindene.Én nem támogatom a hagyjuk sirni elvet,mert nagyon rossz hallani szegényt,de nekünk mint kiderült nem is fáj ám a hasa,csak kézben akar lenni mindig.ÉS ez azért nem müködik,meg hogy órákon át altatjuk és nem alszik 10-12órát.Igy ha sir,elintézi 10perc alatt és már alszik is 3-4órát.
2012. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk nem volt más ötletünk,mert az ágyunkba meg nem lesz beszoktatva.
2012. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis hasfájós, akkor adj neki babycalm cseppet,nálunk az segített
2012. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!