Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor fogja az éjszakát...

Baranka kérdése:

Mikor fogja az éjszakát átaludni egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Tegnap a lányomat elkezdtük leválasztani a ciciről. Eddig általában kétszer, háromszor kelt esténként, de csak komfort ciciző volt a lányom. Mikor fogjuk elérni azt, hogy átaludja az éjszakát?

2012. júl. 21. 13:03
 1/5 nittababy ***** válasza:
Ez változó mert az én kislányom ahogy kijöttünk a kórházból végig aludta az éjszakát!!
2012. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 hónig szopizott a lányom,,,addig sem és azóta sem még soha egyetlen éjszakát nem aludt át.

2 éves volt múlt hónapban

2012. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 hónaposan szoktattam le a kisfiamat az éjjeli szopizásról, most már 2 éves is elmúlt, de a mai napig gyakran ébred éjjel. :(
2012. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

huuu, en azt hittem csak az en lanyom rossz alvo, sot mikor meg egy evesen sem volt semmi eselye hogy ataludja az ejszakat, akkor mar azon gondolkoztam elviszem alvasvizsgalatra. vegulis nem tettem, de ha meg 2 evesen is ebredne biztos fel is akasztanam magam. en 7 honaposan valasztottam le az ejszakai ciczesrol, 11 honaposan a cumirol is, egyik se viselte meg de utana rontottam el, hogy ejszaka ha ebredt, cumi helyett inni adtam neki cumisuvegbol. amikor par honap alatt 2-3 ebredesbok 10-12 lett, azonkivul a fel ejszakat ebren toltotte, na akkor mondtam hogy nem birom tovabb. elvettem tole a cumisuveget is. nemcsak ejszakara, midenkorra. 15honapos volt ekkor. 2 ejszaka alatt, mint akit elvarazsoltak. eloszor is nem akart ejszaka poharbol inni (nem azert mert nem tudott, mert az elso pillanattol gyonyoruen ivott meglepo modon), hanem mert nyilvan nem szomjas volt sosem, hanem a cumisuvegteto kellett ilyen komfortnak. aznao este mar csak 2 szer volt fenn, es miutan tudomasul vette, hogy itt mar bizony nincs cumisuveg, harmadik naptol vegigaludta az ejszakat. el se akartuk hinni, mint akit atprogramoztak. azt hittem rosszabb es nehezebb lesz. jah, 9 hos kora ota sajat kulon szobaba alszik, es sose aludt koztunk.

most 19 honapos, es most jott ki a 2 utolso also ragofoga, de csak veletlenul vettem eszre azt is mert ejszaka aludt, pedig regen ez is eleg nagy gond volt neki.

ezeszerint osszetehetem a 2 kezem.

esetleg gondoljatok vegig, milyen "rossz szokasok", vagy zavaro tenyezok lehetnek ami miatt nem alszik. igy pl a cumi, hogy iszik e, hogy mit evett lefekves elott, esetleg pelusgond, ha sir, probaljatok ne mindig felkapkodni, csak hatisimivel megnyugtatni, nekunk pl ez is bevalt. jo persze az ember szive szakad meg ha sir, de meg kell tanulni, hogy az ejszaka arra valo hogy aludjon, es ti is.

2012. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont a ciciről való leszokással egyetemben kezdtük el itatni cumiból. Hála Istennek a hagyományos cumit nem szereti (csak akkor használjuk ha jön a foga és bír valamit csócsálni.)
2012. júl. 22. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!