Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet ez? 5 hós kislánya...

Mi lehet ez? 5 hós kislánya alvása.

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. 5 hónapos a kislányom, már nagyon régen átalussza az éjszakát szerencsére. Kb 2 hete kezdődött, hogy álmában dörömböl a lábával. Van hogy csak az egyikkel, de van hogy mindkettőt felemeli és vágja a szivacshoz és ezt mind álmában. Nem sírós, nem hasfájós baba. Nagyon rossz látni, nem tudom miért lehet
2014. júl. 31. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hós nekem is csinálta van hogy most is. De nem àlmában. Hanem miközben eszik, vagy iszik, meg elalvás elott :)
2014. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy mozgásfejlődési lépcső következik nála. Az én babám 2 hónapos sem volt és mindig átaludta az éjszakát pedig anyatejes. Mielőtt forogni kezdett éjszakánként felébredt, nyugtalanul aludt. Később a kuszás , mászás előtt szinte álmában is gyakorolt. Az ülésnél is éjszaka felült és sírva ébredt.Fejlőfik , dolgozik a kis idegrendszere.
2014. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Ennek ellenére ugyanolyan mosolygós beszélgetős és vidám, csak nem tudtam hova tenni ezt a dolgot, de így megnyugodtam :)
2014. júl. 31. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! Az én öt hónapos csajszim is ezt csinálja a héten. Először azt hittem felébred (pedig 7 hetes kora óta átalussza az éjszakákat), de nem, álmában rugdos, kapálódzik. Kíváncsian várom, hogy mi lesz belőle, még csak egyszer fordult át, hátha most belehúz :D

Nekem egyébként lenyugszik, ha simizgetem a hátát picit.

2014. aug. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!