Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 honapos fiam 4-5 napja...

10 honapos fiam 4-5 napja minden ejjel sirva ebred es megy a hasa! Fogzas miatt lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Napkozben semmi gond. Viszont ejjel almaban nyoszorog, forgolodik, sir es kakil altalaban 2x de tegnap pl 3x. Hig a szeklete, nem tul sok de aggaszto. Tegnap a keserves siras kimaradt. Napkozben tegnap kapott a fogara tobbszor is dologelt, homeos bogyot estere pedig nurofent is.
2014. aug. 8. 15:11
 1/3 kkakukkfű ***** válasza:
Tejmentes étrendet próbáltál már? Vagy nem vettél észre összefüggést más ételekkel?
2014. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen ugyanez a helyzet nálunk is. A védőnőnk azt mondta kizárt hogy a hasa fájjon a foga miatt.

Hiába mondtam neki hogy pedig az ézkezésében nem történt változás és érdekes módon azóta produkálja ezeket a tüneteket mióta meg van dagadva a kis ínye.

Ugyhogy véleményem szerint biztos hogy összefügg a kettő.

Sajna nálunk is ez van már lassan egy hete. Tegnap este en is adtam neki nurofent, es most elég jol is aludt!

Viburcol kúpot ajánlották még, de mondjuk nem igazán hiszek ezekben a homeos dolgokban. Ti azt nem probaltatok még? Kitartást nektek is!

Amugy az én babom nagyon hasfájos volt 5 hos koráig! Nektek is?

2014. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kupot nem probaltuk meg es hasfajos is csak 3 honapos korig volt! Etkezesben nalunk sem volt valtozas vagy is csak annyi, hogy a fogzas miatt kevesebbet eszik es sokkal tobbet cicil de nem hinnem, hogy emiatt.
2014. aug. 10. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!