Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy 10 hónapos...

Lehetséges hogy 10 hónapos babámnak elegendő napi 1 alvás?

Figyelt kérdés
Még 2x alszik, 9 körül kel, délben és 4kor alszik. Este nem tud elaludni 10 óra előtt. Ha a déli alvàst el tudom húzni 2ig akkor vajon elég lenne a napi 1 vagy ebben a korban még kell a 2? Tudom minden baba más, de tapasztalatok érdekelnének!
2014. máj. 31. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém most múlt 10 hónapos, és már kezd átállni a napi egy alvásra. Ráadásul ő nem is 9-kor kel, hanem 7-kor vagy előbb, és még így is elég neki. Szerintem ha 2-kor lefekszik és alszik 2 órát akkor is legkorábban 9-kor lesz álmos. Persze Te jobban ismered a saját babádat.
2014. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos korától aludt csak egyszer délután,igaz éjszaka meg egyben lenyomott 12-13 órát.
2014. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is 10 hósan álltunk át az egy alvásra, ugyan ez volt mint amit irsz
2014. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én apránként toltam rajta, a végeredmény 12-14ig alszanak van mikor kicsit tovább este 8kor már alvás
2014. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen lehetséges az én kislányom 8hónapos korától 1szer alszik 1nap. nálunk úgy alakult hogy vagy 10-12ig vagy 12-14ig alszik. de legtöbbször 12-14ig. ha később alszik akkor este elég későn akar be aludni.
2014. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is a leányzó kb. ekkortájt átállt az 1 alvásra. Tolódott az idő eleinte, majd az egyik nap már csak ebéd után volt hajlandó aludni, előbb verte a hisztit, én meg nem erőltettem, így mára szépen kialakult a fél 1 kor ebéd, 1- negyed kettő körül alvás, alszik néha 2,5 órát is, de a másfél tuti megvan. Este fél 9- és 9 között alszik el.
2014. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát megvolt az első egy alvásos nap, fel 1től aludt 2.5 órat meglepő.. este 8kor már aludt de 11 után adnom kellett neki tápszert. Remelem ez majd szépen lassan elmaradozik.
2014. máj. 31. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!