Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valami jó ötlet cumi kiesésre...

Valami jó ötlet cumi kiesésre éjszaka?

Figyelt kérdés
A babám cicin alszik el és az első felriadása után cumit kap. Hajnal felé felsír , olyankor cumit kap , ami néhány percig van a szájában , utána kiesik. Megint felsír és megint cumi , megint kiesik. Ez egy órán keresztül is eltart.Ötletem sincs mit találhak ki. Ha nem kap cumit akkor üvölt , teljesen felébred. Nagyon fárasztó éjszakáink vannak pedig 5 hós koráig átaludta az éjszekát.
2014. aug. 25. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, hogy éhes? Mennyi idős? Nekem 8 hónaposan kezdett éjszaka megébredni, és nem nagyon akart vissza aludni, egy hónapig bírtam, az állandó ébredéseket. Kíváltottam a vacsorát, és azóta alszik mint a bunda este 8tól reggel 7ig.
2014. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 hónapos. A vacsorát már kiváltottuk ami 8 körül van.10 felé szopizik.
2014. aug. 25. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

szerintem meg viszket az ínye és a cumi nyugtatja meg

viburcol kúpot próbáld ki

2014. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Leucoplast....így nem esik ki a szájából a cumi...
2014. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van és viszket az ínye , azért ébred.
2014. aug. 25. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a cumi és a keze közé rakok egy textilpelenkát,azt húzza nyúzza,azzal olyan jól alszik,és nem a cumit rángatja ki ,hanem azt húzgálja.
2014. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,köszönöm a lepontozást,de a 4-es választ nem én írtam. Nem vagyok egy tahó hogy ilyet írjak,és szerintem akkor is jön a foga.
2014. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!