Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet ha...

Szerintetek jó ötlet ha éjszaka indulunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most költözünk el a szüleimtől. A bútorok már az új házba vannak, már csak mi hiányzunk. Az egyik ismerősünk szerencsére el tud vinni autóval. Sajnos 5,5 órás út lesz. Úgy gondoltam éjszaka indulnánk, mert nappal mikor nem alszik a lányom unatkozna, de éjszaka alszik. Szerintetek jó ötlet? 3 éves a lányom.

Üdv: Anna


2014. máj. 10. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Te ismered a gyereked.

Van, aki amint elindul a kocsi, azonnal elalszik és van, aki ha halálosan fáradt, akkor sem bír autóban aludni.

És van, aki vígan elücsörög hosszú úton is, míg valaki 10 percnél többet nem bír.

Ha úgy gondolod (olyan az ülése a gyereknek!!!), hogy PIHENTETŐ, normál alvása lesz, akkor induljatok éjszaka.

De én nem tenném, pedig a 2 évesemnek nagyon szuper ülése van és jókat tud aludni benne.

Sztem éjjel ágyban a gyerek helye.

2014. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is kb. a te helyzeteben voltam, nekem akkor a lanyom csak 1 1/2 eves volt, a fiam 9 eves. En anyira izgultam hogy remegtemmar akor amikor csomagoltunk, minden emlek eszembe jutott. Es egy parszor elsirtam magam.
2014. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kibirja.Mi most jottunk haza Budapestrol Rómába autóval. 14 ÓRA volt.Es a kiscsaj (3, 5 éves) es jobban birta mint mi.Vittem játékokat, telefonomon, rajzolni valót. .stb.pedig én is nagyon izgul
2014. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!