Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki altatta babáját, mikor...

Aki altatta babáját, mikor szokott át az egyedül alvásra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
9honapos koraig ringatva altattam, egyik naprol a masikra nem hagyta, nem akarta h ringassuk. Akkor kerult a sajat szobajaba is. Egyszeruen betettem es otthagytam. Reggelig egy hang nelkul aludt. Mai napig. 19 honapos most.
2014. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom egyik pillanatról a másikra szokott át. Kb. 3 hónapos lehetett. Előtte minden este a mellkasomon aludt el. Nap közben a babakocsiban altattam, ha fáradt volt, már jelzett, hogy szeretne menni a babakocsiba (folyamatosan eeeeee-zett, meg fészkelődött a kezemben). Aztán kb. egy hétig este is ezt csinálta, beletelt egy órába is mire elaltattam, mire leesett, hogy azt szeretné, hogy tegyem be a kiságyba. Kipróbáltam, és azóta egyedül alszik el. 7-kor fürdik, majd cicizik, és legkésőbb 8-kor alszik. Most 6 és fél hónapos.
2014. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

nekem is 3 hónaposan aludt már önállóan

első hónapban még az újszülött formáját hozta, eszik-alszik

2.hónapban rákapott a babakocsira, csak abban volt hajlandó aludni, ringatva, és nem otthon, hanem utcán, kegyetlen időszak volt

nagynehezen leszoktattuk róla, nem szokott át a ringatásra

esti fürdés, kaja,öltözés után ringatgatom kicsit, megvárom, hogy ne legyen aktív(az elején néz jobra-balra minden érdekes, ficánkol, meg pukizgat nagy nehezen, utána lenyugzik, bambulgat)és leteszem és még eldünnyög magában és alszik(tegnap volt, hogy kacarászva aludt el-letette a kisfejét, erre kacag, átette máik oldalra, megint kacag, aztán vissza-azt hittem nem fog elaludni-de elaluldt)

2014. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*most 4 hónapos
2014. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, neked mennyi idos a babád?

Az enyém 14 hónapos, de még mindig ringatva altatom. A délutáni alvás már megy egyedül, de az estinel még igényli.

Pont a napokban gondoltam rá, h milyen kár, h már nem fog soká tartani ez az időszak. Annyira jó nézni és érezni, ahogy álomba szenderul!

Persze nem bannam ha magától is képes lenne rá, de nem teher számomra.

Kíváncsi vagyok nálunk mikor jön el az a pillanat.

2014. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, amikor elbóiskolnak érezni, ahogy totál elengedik magukat, válladra hajtja fejét, ilyenkor én is még tartom inkább, mert tudom, elmúlik


ügyesek a babák mindenben, a szülőnek kell tanulni :D

2014. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyem cicin elalvos. 11 honapos kora ota a delutani elalvas egyedul megy, neha hang nelkul, neha egy kis siras utan. Esti elalvas nehezkeseb, ha faradt a cicizes kozben kidol, ha nem annyira, beteszem a kisagyba, egy kis nyavajgas utan elalszik. Ha ejszaka felkel akkor viszont csak cicin alszik vissza. Most 14 honapos
2014. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd segíteni abban, hogy egyedül megtanuljon elaludni, van egy ötletem.

cici után még játsz vele és csak azután legyen alvás. esetleg alvókendőhöz szokatni.


de ha nem, neked így jó, akkor majd egyszercsak.

hát igen, nehéz őket letenni, elengedni

2014. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a sok hozzászólást :) 14 hónapos a kislányom, ugy alszik el, hogy melléfekszem és tekergeti a hajamat. Már szétszedtük a kiságyat, 9 hónapos koráig simán aludt benne (ringatás után) de azóta utálta. Azért kérdeztem ezt mert fiam 7 éves korig igényelte hogy mellé feküdjek amíg elalszik.
2014. szept. 18. 08:31
 10/10 anonim válasza:
Nalunk 8 honaposig aludt a kisagyban, utana nem volt hajlando megmaradni benne, kihuzta magat. Egy darabig a mi ágyunkban aludt, majd 26 honapostol a sajatjaban, a szobajaban, de melle kell nekem is fekudni még mindig (37 honapos). Ugy veszem eszre, előjonnek a félelmei, nem akar elaludni még delutan, vilagosban sem. Az ovit is most kezdte, apja sincs itthon hetekig, ha ez megnyugtatja, én raszanom az 1 orat este.
2014. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!