Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó gyerekednek jót...

Rossz alvó gyerekednek jót tett a külön szobába "költözés"?

Figyelt kérdés
Kisfiam 27honapos elég nyugtalan alvó. Velünk alszik egy szobában! Szerintetek segíthet ha külön szobába teszem estére? Ha igen meddig tart míg meg szokja? Nem lesz rosszabb a külön szobába átmenni éjszaka? Válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 24. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is rossz alvó volt. Aztán 10 hónaposan már kiköltöztünk a szobájából. Azóta nagyon jól alszik. Próbáljátok ki, hogy vele aludtok a szobájában, aztán ti átköltöztök, ő meg marad ott.
2014. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg felnyösszen, akkor apuka átmehet hozzá, és megnyugtathatja.
2014. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy o szültése óta rosszul alszik talán most rosszabb mint eddig! Ezért gondoltam a külön szobára! Vagy előbb varjam meg míg át alussza az éjszakát?
2014. szept. 24. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem aludta át, akkor szerintem addig várj. Mi is vártunk addig. Néhány éjszakát átaludt, aztán kezdtük el mi is az átköltözést.
2014. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!