Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most már megint kelni fog?

Most már megint kelni fog?

Figyelt kérdés
Nemsokára 6 hónapos a kislányom. Sajnos egy fertőzés miatt egy hétre kórházba kényszerültünk. 3 hónapos kora átaludta az éjszakát, este kilenctől reggel 7-8-ig. Bent nem engedték, hogy éjszaka vele legyek. A nővérek éjfélkor és hajnal ötkor is megetették. Mióta itthon vagyunk felébred és enni kér éjfél-egy óra körül és hajnalban is. Fog ez változni? és ha igen, akkor mennyi idő kell hozzá?
2014. szept. 25. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kerdesre valaszolok, de melyik korhaz volt ez? Csak, hogy jo messzire elkeruljuk. Es ugy tudom jogod van a gyereked mellett lenni, nem kuldhettek volna el. Bar mi is voltunk korhazban nemreg, es mintha ugy hallottam volna, hogy csak azert lehetek a babammal, mert meg szopizik. De nem tudom biztosan, nem is erdekelt, csak hogy vele legyek es meggogyuljon. Egyebkent szerintem ha fokozatosan csokkented az ejszakai mennyisegeket, elobb-utobb elhagyja. Bar meg nem nagyon ertek ehhez, ne haragudj, ha hulyeseget irtam.
2014. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, ez szegeden volt. megpróbáljuk az adagcsökkentést, sajnos az a gond, hogy nagyon elszokam az éjszakai keléstől én is és olyan vagyok mindig mint akin átment az úthenger :(
2014. szept. 25. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem engedték? Úgy tudom, jogod van ott lenni vele. Vagy ezt is megváltoztatta a családbarát kormány? Bocs, hogy eltérek a tárgytól, de ez most szöget ütött a fejemben.
2014. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


1-es vagyok. Nem hagy nyugodni ez a téma. Nem volt időm olvasgatni, csak kapásból bemásolom az első cikket, amit találtam.

2014. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, "vigasztal-e", de nem sokára úgyis elkezdte volna a kelést, én is feltettem egy kérdést, hogy miért kel újabban az eddig jól alvó hét hónaposom, és sokan válaszoltak rá, hogy náluk ugyanez a helyzet: fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás...

szóval a "zombi" üzemmód nálunk is visszatért, tegnap éjjel kb.2 óránként keltünk.....

Szerintem sok idő amúgy. :(

2014. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó, nálunk nem hiszem, hogy a fogzás miatt kelne a kicsi, mert a két alsó metsző már kint van, és meg sem kottyant neki. :) De nektek kitartást. :)
2014. szept. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!