Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most mindenkinek rossz alvó...

Most mindenkinek rossz alvó lett a babája?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan sok ilyeb kérdést olvasok, hogy miért lett rossz alvó? Mikor mulik el?

Az en kisfiam is vagy 3 hónapja alig alszik éjszaka l! Sokat van ébren! Szerintetek mitől ilyen nyugtalanok a kicsik?


2014. szept. 25. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit utána olvastam:

fejlődik az idegrendszerük, kezdenek rájönni, hogy ők már nem egyek velünk, anyukákkal, a mozgásfejlődés révén elkezdenek felfedezni új dolgokat és ez az önállóság megrémiszti őket.

Fogzás és szeparációs szorongás, ami életkori sajátosság.

Szóval sok oka van.

Majd túl leszünk rajta, én is azzal biztatom magam, hogy minden nappal könnyebb lesz, reméljük. :)

2014. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez így igaz kedves előttem válaszoló!De tudod amikor az ember már nagyon fáradt a sok nemalvástól jön a kérdés miért pont a mi babáink ilyenek,máshol ez miért nincs ott miért alszanak a babák?De kitartás kedves kérdező,egyszer ez is elmúlik(és jön helyette valami más).Az a lényeg,hogy egészségesek!
2014. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is varom a csodat 1 eve nem alszok eleget. Vannak jobb es rosszabb ejszakak. Ha csak 2-3 szor kelek mar kipihentrn ebredek :) en mar nem talalgatok mikor mi van csak teszem a "dolgom". Napkozben alszom vele igy tulelheto a nem alvas. Egyebkent meg jo anyukanak lenni :)
2014. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!