Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek milyen módszerrel...

Kinek milyen módszerrel alszik el az 1 év körüli babája?

Figyelt kérdés
Anyatejes vagy tápszeres?

2014. szept. 30. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos, anyatejes. Nappal még cicin alszik el, este rendes vacsora, aztán egy kis lenyugtató cicizés, fürdés. A szobájában a karomban tartom úgy kb. 1-2 percig, amíg be nem kábul, majd beteszem a kiságyba és simogatom a hátát, paskolgatom a popóját amíg el nem alszik. Ez van mikok 5 perc van mikor fél óra. Majd ezt akarom továbbfejleszteni, hogy kijövök és elalszik-e úgy is, de én már ennek is örülök, hogy ezt elértük.
2014. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos, anyatejes. Beteszem a kiságyba, simogatom a fejét, hátát és 5-20 perc múlva elalszik.
2014. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyatejes. Szopi, leteszem, elköszönök és kijövök a szobájából. Ő meg elalszik. Ritkán szól, akkor visszamegyek, megölelem, majd újra kijövök. Max. 3x tesszük ezt, és alszik.
2014. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 évesen kis ringatás, éneklés után betettem az ágyába és elaludt magától. Azelőtt ott kellett állnom a kiságyánál addig, míg el nem aludt. Még ellenőrizte is, hogy ott vagyok-e.:)) Szerencsére most már jó ideje megy neki önállóan.
2014. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14hónapos-anyatejes.csak este szopizik,énekelek,puszi,és kijövök.magától alszik el
2014. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Julie S ***** válasza:
Cici es alvas. Amugy mi egy agyban alszunk.
2014. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyatejes es cicn alszik el.
2014. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem 13 hónapos, bealszik cicin, majd beteszem a kiságyba. Másképp nem nagyon akar aludni. Ha nem is alszik be teljesen, akkor bejön a hátsimi, de ha csak azzal próbálkozok, akkor nem. Fogy a tejem, már csak alváshoz kell neki. De aggódok, hogy később hogyan fogom elaltatni.

2014. okt. 1. 12:33
 9/10 Viktoria1978 ***** válasza:
Sziasztok!En is ebbe a hibaba estem bele (cicin altatas). Most, hogy 23 hetes kismama vagyok lassan 1 honapja nincs tejem es az altatas egy remalom. Regebben bevallt a ringatas, most nem, az agyaban nem marad meg, hisztizik. Az anyatej ill az esti tapszer anyatejpotlaskent bevallt, de most elöször aludt el a cumisüveggel, de csak azert, mert delutan nem aludt. Februarban lesz 2 eves, delutan meg aludnia kellene. Napi 3 szor kapott eddig tejet, esti tapszert ugy azt mondom ok Volt az altatas. De abbahagytam az esti tapszert, mert 1 het adasa utan el kezdett nyalkassa vallni a szeklete. 3 napja nem kapja, tejet is csak ritkan keveset es kezdödött a cirkusz az altatasnal. A lenyeg, hogy vmi tejfeleseget kell kapni inni, mert meg hianyolja az anyatejet. Most itt alszik a kisagyaban, en meg mar megint rossz anyanak erzem magam, hogy miert nem gondoltam erre, hogy a kicsinek tejcire van szüksege. Nehez dolog a gyerekneveles, kitalalni egy kisgyerek gondolatat, de fel a fejjel:) Sok sikert kivanok. Szerintem mar most probald szoktatni a tapszerre vagy tejre alvas elött.
2014. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már tápszert és banános tejitalt is, de nem szereti. Nagyon ritkán a tejitalt, de azt is csak pohárból issza és csak pár kortyot, aztán fintorog. A cumisüveggel csak játszik. Rágcsálja és nam akarja szívni.
2014. okt. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!